maluch
Źródło: DM Studio

Rekordowo pijany kierowca uciekał swoim maluchem. Na alkomacie zabrakło skali - Wideo

Piotr DutkaPiotr Dutka
13 Listopada 2020

Maluch czyli pojazd, który zna każdy z nas. Jednak nikt nie wpadł na to by uciekać nim przed policją. Na to zdecydował się pewien kompletnie pijany mężczyzna, który postanowił zwiać przed stróżami prawa leciwym pojazdem. Nagranie to hit internetu.

Maluchem uciekał przed policją. Nie uwierzysz ile wydmuchał podczas badania alkomatem.

Ten policyjny pościg z całą pewnością należał do jednych z najbardziej dziwnych i nietypowych jakie kiedykolwiek miały miejsce w naszym kraju. Kompletnie pijany kierowca Malucha jechał sobie jak gdyby nigdy nic przez kilka wsi. Stwarzał realne zagrożenie na drodze. Obywatelska postawa innego kierowcy pozwoliła złapać mężczyznę łamiącego prawo.

Dzisiaj grzeje:

1. 46-letni mężczyzna wracał z grzybobrania. Umierał w męczarniach

2. Pełny lockdown i godzina policyjna całą dobę. Kolejne państwo w Europie wprowadza restrykcje dla podróżnych

3. Dokładnie 5 grudnia wejdzie w życie długo wyczekiwany projekt. Kierowcy mają powody do radości

Nie są znane szczegóły tego zdarzenia, jednak wiemy, że cały pościg trwał kilkanaście minut. Jedno jest pewne, kierowca, który zarejestrował całe zdarzenie mógł zachować się nieco lepiej i szybciej zareagować, widząc kompletnie pijanego mężczyznę, który stwarza zagrożenie w ruchu drogowym. Być może w tym czasie dzwonił na policję i informował funkcjonariuszy o całej sytuacji? Tego nie wiadomo.

Na nagraniu jasno i klarownie widać moment w którym maluch włącza się do ruchu. od razu widać, że jedzie nim kompletnie pijany kierowca. Zaniepokojony obywatel postanowił pojechać za nim by w razie problemów szybko zareagować i zatrzymać nietrzeźwego kierującego.

Bliskie spotkanie z jeleniem. Kierowca nie miał żadnych szans na reakcje - WideoBliskie spotkanie z jeleniem. Kierowca nie miał żadnych szans na reakcje - WideoCzytaj dalej

Jedzie za nim aż 13 minut, aż kierowca Malucha w końcu zjeżdża w boczną uliczkę i się zatrzymuje. Przez kilkanaście minut pijany zmotoryzowany stwarzał gigantyczne zagrożenie na drodze. Czy nie dało się zareagować szybciej?

Po przyjeździe policji i badaniu alkomatem, okazało się, że właściciel malucha miał aż 3,5 promila w organizmie.

Zobacz także:

1. Rewelacyjna oferta Rossmanna powala na kolana. Kultowe perfumy tańsze o kilkadziesiąt złotych i wiele innych niespodzianek w obecnym okresie

2. Narzeczona Artura Szpilki kusi na plaży. Odważne zdjęcie, pokazała za dużo? (FOTO)

3. Smakowite śniadanie w parę chwil, maślane drożdżówki jak u babci. Posypane kruszonką i niesamowicie pyszne

4. Rozlał na stacji benzynę i ją dla zabawy podpalił. Policja udostępniła nagranie

5. Mandat za wymianę opon podczas pandemii? Ministerstwo wyjaśnia kluczową kwestię

6. Skrócą podróż pociągiem z 3 godzin do 30 minut. Niewiarygodna technologia Koreańczyków, Polskę przejechałbyś w godzinę

7. Synoptycy ostrzegają. Znamy prognozę pogody na 16 dni. Do Warszawy idzie mocne ochłodzenie

Następny artykuł