ZDrogi.pl > Aktualności > Pracownicy WORD-u w jednym z polskich miast zakażeni koronawirusem. Egzaminy na prawo jazdy zostały odwołane
Piotr Dutka
Piotr Dutka 19.03.2022 14:50

Pracownicy WORD-u w jednym z polskich miast zakażeni koronawirusem. Egzaminy na prawo jazdy zostały odwołane

koronawis prawo jazdy
moto.rp.pl

Koronawirus w jednym w WORD-ów. Kilku pracowników zakażonych. Egzaminy na prawo jazdy zostały odwołane. 

Zwiększenie się liczby chorych na COVID-19 zbiera kolejne żniwa. Tym razem zakażonych zostało kilku pracowników WORD-u w Olsztynie. Przynajmniej do końca października nie odbędzie się tam żaden egzamin na prawo jazdy.

O tej niezwykle niemiłej sytuacji, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego, poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wiadomo o wstrzymaniu egzaminów dla kandydatów na kierowców do 30 października 2020 roku.

Głównym powodem takiego stanu rzeczy jest stwierdzenie u kilku pracowników zakażenia COVID-19. Nie wykluczono również, że pierwotny termin zamrożenia egzaminów zostanie wydłużony. 

WORD Olsztyn obiecał na bieżąco informować o ewentualnych zmianach. Warto podkreślić, że w innych tego typu placówkach w naszym kraju nie ma planów zawieszenia działalności jak to miało miejsce na wiosnę tego roku. Budujący jest fakt, że w większości przypadków egzaminy odbywają się bez zakłóceń, z zachowaniem niezbędnego reżimu sanitarnego.

Powiązane