Kobieta wypadła z auta na autostradzie
Źródło: Twitter: @SurreyRoadCops

Kobieta wypadła z samochodu na autostradę. Powód jest zaskakujący

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
21 Września 2020

Kobieta wypadła przez okno samochodu w trakcie jazdy autostradą. Przyczyna zdarzenia jest zaskakująca. Okazuje się, że uczyniła to na własne życzenie.

Szokująca sytuacja miała miejsce na jednej z angielskich autostrad. Kobieta wypadła w trakcie jazdy wypadła z samochodu. Powód? Kręciła filmik na Snapchata.

Kobieta jakimś cudem wyszła z tego bez szwanku.

Chciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoChciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoCzytaj dalej

Zobacz także: Na oczach matki ukradł auto z dzieckiem w środku. Nagle wrócił się i zaczął jej grozić policją

Kobieta będąca pasażerem samochodu osobowego wypadła przez okno podczas jazdy autostradą. Pasażerka w niesamowity sposób uniknęła obrażeń i wyszła z sytuacji bez szwanku. O zdarzeniu poinformowała miejscowa policja na Twitterze.

W internecie na kobietę wylała się fala hejtu. Jedni uznali jej zachowanie za bezmyślne, a inni napisali, że zmarnowała czas służb, które w tym czasie mogły być potrzebne gdzieś indziej.

Kobieta uniknie kary.

Policja poinformowała, że poszkodowana nie poniesie konsekwencji z ich strony. Wszystko wskazuje na to, że jedyną nauczką dla kobiety będzie sam fakt wypadnięcia przez okno.

Nie wiadomo niestety, czy kobiecie udało się opublikować nagranie. Żadne z portali, na których pojawiła się informacja o niecodziennym wypadku, nie dotarł do filmiku.

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Nietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieNietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieCzytaj dalej

Następny artykuł