Kierowca fart
Źródło: Youtube

Przerażająca niespodzianka podczas wyprzedzania. Ten kierowca otarł się o śmierć - Wideo

Piotr DutkaPiotr Dutka
28 Listopada 2020

Kierowca z tego nagrania dosłownie oszukał przeznaczenie. Wyprzedzanie w tym konkretnym przypadku mogło zakończyć się koszmarną śmiercią. Jednak w tym przypadku los okazał się łaskawy i oszczędził niecierpliwego kierującego. Wideo dosłownie mrozi krew w żyłach.

Kierowca tej osobówki dosłownie oszukał śmierć. Los dosłownie dał mu drugą szansę.

W zatrważającej ilości przypadków głupota nie popłaca. Bardzo rzadko unika się przykrych konsekwencji swoich nierozważnych działań. Najczęściej kończą się one bolesną nauczką. Czasami jednak mogą skończyć się ogromną tragedią.

Za głupią decyzję nie zapłacił ten kierowca, który definitywnie gdzieś się śpieszył. Niektórzy powiedzą, że być może na cmentarz. I tak, będą mieć racje. Ten mężczyzna dosłownie oszukał śmierć!

Dzisiaj grzeje:

1. Tragiczny wypadek. Samochód osobowy wjechał w latarnię. Dwoje seniorów zginęło na miejscu

2. Wydano dowody osobiste z poważnymi błędami. Nawet 10 tys. dokumentów do natychmiastowej wymiany

3. Donieś na źle zaparkowany samochód i zarób - nowatorskie rozwiązanie do walki z piratami drogowymi

Nagranie przedstawia nietypową sytuację, która zmrozi krew w żyłach sporemu gronu odbiorców. Zdecydowanie jest przeznaczone dla osób o mocnych nerwach.

Widać na nim nocną przejażdżkę. Przed autorem nagranie jedzie mężczyzna na skuterze oraz samochód ciężarowy. Cierpliwość nie jest jego cechą charakterystyczną, dlatego, że nasz bohater decyduje się na niebezpieczny manewr wyprzedzania.

Wyprzedzanie na oblodzonej drodze zakończyło się dramatem. Kierowca zapłacił najwyższą cenę - WideoWyprzedzanie na oblodzonej drodze zakończyło się dramatem. Kierowca zapłacił najwyższą cenę - WideoCzytaj dalej

Początkowo wszystko idzie zgodnie z planem. Jednak schody zaczynają się wówczas gdy rozpoczyna wyprzedzanie TIR-a. Gdy znajduje się w połowie wyprzedzanego pojazdu, natrafia na śmiertelnie groźną sytuacje.

Z przeciwnej strony nadjeżdża bowiem innych samochód ciężarowy. Kierujący znajduje się w potrzasku. Nie może się wycofać, zjechanie na bok wiąże się z groźnym wypadkiem. Mężczyzna dramatycznie chwyta się ostatniej deski ratunku.

Chwile grozy na torze Formuły 1. Fatalny wypadek jednego z zawodników Red Bulla - WideoChwile grozy na torze Formuły 1. Fatalny wypadek jednego z zawodników Red Bulla - WideoCzytaj dalej

Zdecydowanie przyśpiesza, w ostatniej chwili wyprzedzając TIR-a i unikając czołowego zderzenia. Można powiedzieć, że śmierć zajrzała mu w oczy, jednak on nie odwzajemnił spojrzenia.

Odnalazł lukę i idealnie zmieścił się pomiędzy pojazdami. Gdyby manewr został wykonany zbyt późno, najpewniej jego rajd zakończyłby się gigantyczną tragedią. Ostatecznie, kierowca może być określany mianem szczęściarza. Zdecydowanie powinien zagrać w lotka.

Nagranie ku przestrodze. Ma uświadomić, że przed wyprzedzaniem należy się porządnie zastanowić i wykonywać je w sposób odpowiedzialny.

Następny artykuł