ZDrogi.pl
Kierowca fart

Youtube

Przerażająca niespodzianka podczas wyprzedzania. Ten kierowca otarł się o śmierć - Wideo

28 Listopada 2020

Autor tekstu:

Piotr Dutka

Udostępnij:

Kierowca z tego nagrania dosłownie oszukał przeznaczenie. Wyprzedzanie w tym konkretnym przypadku mogło zakończyć się koszmarną śmiercią. Jednak w tym przypadku los okazał się łaskawy i oszczędził niecierpliwego kierującego. Wideo dosłownie mrozi krew w ż

Kierowca tej osobówki dosłownie oszukał śmierć. Los dosłownie dał mu drugą szansę. 

 W zatrważającej ilości przypadków głupota nie popłaca. Bardzo rzadko unika się przykrych konsekwencji swoich nierozważnych działań. Najczęściej kończą się one bolesną nauczką. Czasami jednak mogą skończyć się ogromną tragedią. 

Za głupią decyzję nie zapłacił ten kierowca, który definitywnie gdzieś się śpieszył. Niektórzy powiedzą, że być może na cmentarz. I tak, będą mieć racje. Ten mężczyzna dosłownie oszukał śmierć!

 Nagranie przedstawia nietypową sytuację, która zmrozi krew w żyłach sporemu gronu odbiorców. Zdecydowanie jest przeznaczone dla osób o mocnych nerwach. 

 Widać na nim nocną przejażdżkę. Przed autorem nagranie jedzie mężczyzna na skuterze oraz samochód ciężarowy. Cierpliwość nie jest jego cechą charakterystyczną, dlatego, że nasz bohater decyduje się na niebezpieczny manewr wyprzedzania. 

Początkowo wszystko idzie zgodnie z planem. Jednak schody zaczynają się wówczas gdy rozpoczyna wyprzedzanie TIR-a. Gdy znajduje się w połowie wyprzedzanego pojazdu, natrafia na śmiertelnie groźną sytuacje. 

Z przeciwnej strony nadjeżdża bowiem innych samochód ciężarowy. Kierujący znajduje się w potrzasku. Nie może się wycofać, zjechanie na bok wiąże się z groźnym wypadkiem. Mężczyzna dramatycznie chwyta się ostatniej deski ratunku. 

Zdecydowanie przyśpiesza, w ostatniej chwili wyprzedzając TIR-a i unikając czołowego zderzenia. Można powiedzieć, że śmierć zajrzała mu w oczy, jednak on nie odwzajemnił spojrzenia. 

Odnalazł lukę i idealnie zmieścił się pomiędzy pojazdami. Gdyby manewr został wykonany zbyt późno, najpewniej jego rajd zakończyłby się gigantyczną tragedią. Ostatecznie, kierowca może być określany mianem szczęściarza. Zdecydowanie powinien zagrać w lotka. 

Nagranie ku przestrodze. Ma uświadomić, że przed wyprzedzaniem należy się porządnie zastanowić i wykonywać je w sposób odpowiedzialny.

Podobne artykuły

Nie żyje Robert Kokh

Aktualności

Nie żyje gwiazda sportu motorowego. Pięciokrotnie zdobywał mistrzostwo

Czytaj więcej >
Kobieta uderzyła w parking po szczepieniu na COVID-19

Aktualności

Wracała ze szczepienia i spadła ze skarpy. Aż 8 ratowników wyciągało ją z pojazdu

Czytaj więcej >

Aktualności

Warszawa. Napad z bronią na kierowcę taksówki. Policja poszukuje sprawcy

Czytaj więcej >
Ford Kuga. Źródło: zDrogi.pl

Aktualności

Kupili auto i nie mogą nim jeździć, bo zarejestrowano już drugie z tym samym VIN-em

Czytaj więcej >
Chiny zapłacił za BMW w monetach

Aktualności

Kupił wymarzone BMW za pomocą monet. Przyniósł do salonu aż 900 kg miedziaków - Wideo

Czytaj więcej >
Funkcjonariusze walczyli o życie niemowlęcia. Dziecko zakrztusiło się kawałkiem jabłka

Aktualności

Monitoring miejski w Poznaniu nagrał dramatyczną walkę o życie niemowlęcia

Czytaj więcej >