Kierowca NS
Źródło: STOP CHAM

Wyprawa do McDonalda mogła zakończyć się dramatem. Agresywny kierowca zaatakował innego kierującego - Wideo

Piotr DutkaPiotr Dutka
25 Listopada 2020

Niestety, ale polskie drogi są dosłownie okupowane przez agresywnych kierowców, którzy tylko czekają by pokazać światu, że to oni są królami kierownicy. W tym konkretnym przypadku, kierowca osobowej Kii zachował się w bardzo idiotyczny sposób. Bez większego powodu zaatakował innego kierującego. Wszystko na oczach swojego małego dziecka.

Kierowca osobowej Kii dosłownie zbłaźnił się na oczach całej Polski. Coś mu się nie spodobało i dał upust swoim nerwom.

Polskie drogi nie mają dobrej renomy, podobnie jak i polscy kierowcy. Wszechobecna nieomylność, zabójcza pewność siebie oraz agresja są głęboko zakorzenione w mentalności niektórych kierowców. Idealnie obrazuje to ten nietypowy przypadek z Nowego Sącza.

W sobotę 21 listopada pewna para wybrała się do McDonalda by w spokoju zamówić jedzenie. Niestety, ale weekendowa przejażdżka na burgera niemal zakończyła się prawdziwym dramatem.

Dzisiaj grzeje:

1. Luka w przepisach pozwoli na zrobienie przeglądu auta... za darmo

2. Z samego rana potwierdzili obostrzenie, oficjalnie. Rozporządzenie opublikowane, wiadomo co z feriami

3. Taksówkarze wyjdą na ulice. Zablokują największe polskie miasta.

Kierujący, który nagrał całe zdarzenie kamerką samochodową zauważył mężczyznę, który zaparkował swoim autem w połowie na miejscu parkingowym, a w połowie na przejeździe McDrive. Pokiwał głową w kierunku pasażerki, nie wykonując przy tym żadnych gestów w kierunku niedzielnego kierowcy.

Wówczas on zaczął gwałtownie krzyczeć coś pod nosem, a także wymachiwać rękoma. Już wtedy chciał zaistnieć i zostać antybohaterem na całego.

Wypadek. Zginęły cztery osoby zmiażdżone przez TIR-a. Kierowca SUV-a popełnił koszmarny błąd - WideoWypadek. Zginęły cztery osoby zmiażdżone przez TIR-a. Kierowca SUV-a popełnił koszmarny błąd - WideoCzytaj dalej

Kierowca nie dał się sprowokować i zdecydował się pojechać na pobliski parking, aby przeczekać kolejkę w restauracji. Podczas zawracania, okazało się, że agresywny uczestnik ruchu drogowego pojechał za nimi. Podczas wyjazdu, zablokował on drogę swoją Kią i przystąpił do ataku.

Podbiegł do kierowcy i zaczął szarpać za rękę, a także grozić. Warto podkreślić, że w samochodzie agresora znajdowało się dziecko, które było zmuszone obserwować całą sytuację i zapewne było bardzo dumne ze swojego taty.

Dwóch polityków niemal wjechało autem... na klatkę schodową. Zostali wykluczeni z partiiDwóch polityków niemal wjechało autem... na klatkę schodową. Zostali wykluczeni z partiiCzytaj dalej

Poszkodowany kierowca postanowił szybko odjechać z miejsca wypadku. Jak sam przekazał, bał się tego, że mężczyzna może zrobić mu poważną krzywdę. W wyniku sprzeczki uszkodzone zostało jedynie lusterko, które obrysowało drzwi.

„Dla osoby która go zna lub coś o nim wie więcej - proszę o szybki kontakt, przewidziana wysoka nagroda! Taka wiadomość została załączona do poniższego filmu, przez poszkodowanego kierującego.

Agresor z Kii zdecydował się na pościg, jednak został on zatrzymany przez światła oraz ruch drogowy. Niestety, ale takich sytuacji nie brakuje. Mamy nadzieję, że będzie ich coraz mniej na naszych drogach, bo są one jedynie negatywne i powodują, że prawdziwi idioci mają szansę zaistnieć w internecie.

Nagranie pochodzi z serwisu STOP CHAM

Zobacz także w naszych serwisach:

1. Ogromna pustka i żal, mąż Marty Kaczyńskiej pokazał smutne zdjęcia. O co chodzi?

2. Właśnie ujawniono ostatnie słowa Diego Maradony przed śmiercią. Brzmią porażająco, prawda wyszła dopiero teraz

3. Stado jeleni wtargnęło na jezdnię, młoda kobieta nie zdążyła wyhamować. W aucie było małe dziecko

4. Nazwisko Schumacher znów w Formule 1? Syn legendy gotowy by zadebiutować w elicie

5. Kierowco, rząd pracuje nad zmianami w ruchu drogowym. Chodzi o pierwszeństwo pieszych

6. Niesamowita oferta w Lidlu. Telewizor z 4K "za grosze"

7. Mogło dość do tragedii, zahamował w ostatniej chwili. Są ranni, policja bada miejsce zdarzenia

Następny artykuł