Kierowca pijany
Źródło: Lubuska Policja

Nietrzeźwy kierowca z impetem wbił się w słup wysokiego napięcia. Młody mężczyzna chciał uciec na piechotę

Piotr DutkaPiotr Dutka
24 Listopada 2020

Kierowcy powinni włączyć myślenie, za każdym razem gdy wsiadają za kółko swojego samochodu. Niestety, na polskich drogach można zaobserwować coraz więcej nieodpowiedzialnych kierujących. Ten przypadek tylko potwierdza regułę. Kompletnie pijany mężczyzna z impetem wjechał w słup wysokiego napięcia.

Kierowca osobówki z impetem uderzył w słup wysokiego napięcia. Był kompletnie pijany.

Nietrzeźwi, nieodpowiedzialni kierowcy to ogromna plaga na polskich drogach. W głównej mierze są oni odpowiedzialni za wielki odsetek śmiertelnych wypadków. Tym razem obyło się bez ofiar, aczkolwiek samo zdarzenie było niezwykle niebezpieczne.

Do tego przerażającego incydentu doszło w gminie Szlichtyngowa. Policjanci wschowskiej drogówki zatrzymali nietrzeźwego kierowcę, który z wielką siłą wbił się w słup wysokiego napięcia.

Dzisiaj grzeje:

1. Śmiertelny wypadek w Zgierzu. Kierowca TIR-a wypadł z kabiny i uderzył w drzewo

2. Wiemy, gdzie wpuszczają Polaków bez testów. Lista jest bardzo krótka

3. Kierowco, martwią cię zamarzające szyby w aucie? Jest prosty sposób by sobie z tym poradzić

22-latek podróżował e Wschowy do Głogowa. Jak się potem okazało, był kompletnie pijany. Badanie alkomatem wykazało, że młody kierujący ma aż 2,5 promila w swojej krwi.

Według relacji świadków zdarzenia, 22-latek podróżował sam. Wiadomo, że po rozbiciu swojego samochodu zdecydował się na ucieczkę z miejsca zdarzenia. Został jednak skutecznie ujęty przez jedną z okolicznych mieszkanek.

Wypadek

W wyniku uderzenia z ogromną siłą, słup wysokiego napięcia i ogrodzenie zostały bardzo bardzo uszkodzone. To prawdziwy cud, że nikomu nic poważnego się nie stało.

Kierowco, rząd pracuje nad zmianami w ruchu drogowym. Chodzi o pierwszeństwo pieszychKierowco, rząd pracuje nad zmianami w ruchu drogowym. Chodzi o pierwszeństwo pieszychCzytaj dalej

Policjanci bardzo szybko zaalarmowali Państwową Straż Pożarną i Pogotowie Ratunkowe, które wkrótce potem przyjechało na miejsce tego zdarzenia.

W związku z lekkimi obrażeniami głowy oraz faktem, że stężenie alkoholu we krwi było wysokie, mężczyzna został przewieziony do głogowskiego szpitala - przekazała kom. Maja Piwowarska.

Zobacz także w naszych serwisach:

1. Magdalena Ogórek znów szczuje na Strajk Kobiet? Karygodne: "Idź zwracać na siebie uwagę gdzie indziej. Do pani Lempart np."

2. Radio Zet podało właśnie tragiczną wiadomość. Uczestnik mundialu zginął w wypadku, miał tylko 33 lata

3. Motocykliści zaatakowani przez nożownika, bo jeździli po lesie - Wideo

4. Stracisz prawo jazdy za agresję na drodze? Nowe przepisy w prawie o ruchu drogowym

5. Gumy Turbo, smak dzieciństwa. Pamiętacie kultowy produkt?

6. Uwaga, oszuści podszywają się pod Pocztę Polską. Jedno kliknięcie i można stracić pieniądze

7. Rusin rozrabia w Warszawie. Interweniować musiała policja, poszło o waciki

Następny artykuł