Kierowca TIR-A
Źródło: KPP Bartoszyce

Kierowca TIR-a wpadł w poślizg. Hektolitry piwa wylądowały na drodze

Piotr DutkaPiotr Dutka
19 Listopada 2020

Kierowca tego TIR-a to pechowiec miesiąca. Poślizg na DK 57 zakończył się nieszczęśliwym wypadkiem. Nieodpowiednie warunki sprawiają, że należy zachować szczególną ostrożność. W innym wypadku może dojść do pechowego zdarzenia. Tym razem hektolitry piwa wylądowały na drodze.

Kierowca tego TIR-a może mówić o ogromny pechu. Nieszczęśliwy poślizg ciężarówki. Hektolitry piwa rozbiły się na drodze.

Taki widok łamie serce niejednego fana piwa. Jest to wypadek z rodzaju tych, z powodu których wielu mężczyzn zapłacze. Po prostu wielka szkoda.

Złe warunki atmosferyczne powinny być poważnym ostrzeżeniem dla wszystkich kierowców. Gdy pogoda nie sprzyja, powinniśmy zachować spokój oraz być uważni. Każdy nieprzemyślany ruch może zakończyć się dramatem.

Dzisiaj grzeje:

1. Tego wypadku można było uniknąć. Zamiast zareagować, nagrywali film i żartowali

2. Skąpy strój byłej gwiazdy TVP przykuł wzrok fanów. Pracuje w egzotycznym miejscu, idealnym, gdy do Polski idzie zima

3. Z funduszu „COVID-owego” kupili luksusowe auta - w tym Porsche i Lamborghini

Taki dramat rozegrał się na drodze krajowej numer 57 między Bisztynkiem a Biskupcem w województwie warmińsko-mazurskim. Wywrócił się TIR przewożący piwo.

Przerażający wypadek. Karetka z impetem wbiła się w łopatę koparki - WideoPrzerażający wypadek. Karetka z impetem wbiła się w łopatę koparki - WideoCzytaj dalej

Setki butelek piwa wysypały się na drogę w miejscowości Troszkowo w czwartek 19 listopada około godziny 10 rano.

Wypadek Bartoszyce

Wiadomo, że ciężarówka przewożąca alkohol zjechała częściowo z drogi do rowu. Z naczepy, która uległa wywrotce, wypadło wiele butelek piwa, które całkowicie zablokowały drogę krajową nr 57.

Policyjny pościg za nietrzeźwym kierowcą Audi. Złamał większość przepisów drogowych - WideoPolicyjny pościg za nietrzeźwym kierowcą Audi. Złamał większość przepisów drogowych - WideoCzytaj dalej

Wstępne ustalenia policji sugerują, że kierowca ciągnika siodłowego, jadącego w kierunku Bartoszyc, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i wpadł w poślizg.

Na szczęście w wyniku tego zdarzenia nikt nie ucierpiał. ale droga została zablokowana na kilka godzin. Kierujący w momencie wypadku był trzeźwy, jednak został ukarany mandatem.

Zobacz także:

1. Mało kulturalne zachowanie prowadzącej "Dzień Dobry TVN". Namolne i napastliwe pytania na wizji, nie wytrzymała druga gospodyni programu

2. Właśnie podano tragiczne wiadomości. Nie żyje polski uczestnik mistrzostw świata, był legendą sportu

3. Nieudolna próba kradzieży na myjni bezdotykowej. Właściciel samochodu dał im bolesną lekcję - Wideo

4. Koronawirus przetrzebił szeregi kierowców rządowych

5. Zaparkował na przejściu dla pieszych. Kierowca BMW przeszedł samego siebie

6. NASA: sonda Juno przeleciała nad Jowiszem. Naukowców aż zatkało, wszystko się nagrało

7. Kobiety przed chwilą podały miejsce protestów. Będą ogromne utrudnienia w centrum Warszawy

Następny artykuł