Kierowca
Źródło: Reddit

Zaatakował dziadka kijem bejsbolowym na publicznej drodze. Szybko zapłacił za swoją głupotę - Wideo

Piotr DutkaPiotr Dutka
13 Grudnia 2020

Kierowca zdecydowanie musi korzystać ze swojej głowy, szczególnie podczas jazdy samochodem. Niestety, bardzo często na publicznych drogach dochodzi o chamskich oraz niecodziennych zdarzeń. Nie jest to jedynie problem naszego kraju. Sytuacje takie ja ta z poniższego wideo, mogą zdarzyć się dosłownie wszędzie.

Kierowca chciał zastraszyć starszego Pana kijem bejsbolowym. Za swoją głupotę zapłacił sporą cenę.

Nie od dziś wiemy, że młodość rządzi się swoimi prawami. Jest to prawda znana nie od dziś i każdy z nas zna ją bardzo dobrze. Czasami jednak, młodzi ludzie wykazują się ogromną butą oraz nierozwagą.

Pewien młody kierowca zdecydował się zgrywać cwaniaka i zaatakował innego kierującego. W tym wypadku trafiło na starszego Pana, który jak się potem okazało, dał srogą nauczkę niepokornemu młodzieńcowi.

Dresik wyprzedził starszego mężczyznę, który zarejestrował całe zdarzenie kamerką, która była zamontowana na pokładzie jego samochodu.

Z niewiadomych przyczyn zgasił swój samochód przez co wstrzymał ruch na drodze jednopasmowej. Szybko wysiadł ze swojego samochodu i podbiegł do auta kierowanego przez seniora.

Nastolatek zbudował traktor i zaplanował kulig. Zabawa zakończyła się wielką tragediąNastolatek zbudował traktor i zaplanował kulig. Zabawa zakończyła się wielką tragediąCzytaj dalej

Dyskusja ze starszym panem nie przyniosła pożądanych efektów, dlatego mężczyzna zdecydował się powrócić do swojego wozu po kij bejsbolowy. Okazało się jednak, że pożałował swojej decyzji.

Kierowca otrzymał porządną lekcję. Już nigdy nie zaczepi innych uczestników ruchu drogowego.

Nie zdołał go jednak użyć, ponieważ jego zachowanie zostało odpowiednio wyjaśnione przez leciwego kierowcę.

Zdecydował się on na wyciągniecie pistoletu i nastraszenie chłopaka w dresach. Uliczna lekcja okazała się bardzo owocna.

Mamy nadzieję, że w przyszłości nie zdecyduje się na podobne, chamskie zachowanie w stosunku do innych uczestników ruchu drogowego.

When your Road Rage doesn't go as planned from r/IdiotsInCars

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi:

Następny artykuł