Kierowca miał szczescie
Źródło: Piraci drogowi.pl

Bliskie spotkanie z jeleniem. Kierowca nie miał żadnych szans na reakcje - Wideo

Piotr DutkaPiotr Dutka
11 Listopada 2020

Kierowca tej osobówki nie miał praktycznie żadnych szans na skuteczną reakcję. Spotkanie bliskiego stopnia z dorosłym jeleniem mogło zakończyć się ogromną tragedią. To nagranie udowadnia, że dzikie zwierzęta mogą spowodować poważny podczas jazdy samochodem.

Kierowca może mówić o sporym szczęściu. To spotkanie z jeleniem mogło skończyć się zdecydowanie gorzej. Mężczyzna nie miał szans na reakcje.

Każdy kierowca, jadąc przez tereny zalesione powinien zachować szczególną ostrożność. Wszyscy zdają sobie sprawę, że dzikie zwierzęta mogą w każdej chwili wyskoczyć nam wprost na maskę, powodując spory problem. W bardzo dobitny sposób przekonał się o tym pewien kierowca, który miał bliskie spotkanie z dorosłym jeleniem.

Dzisiaj grzeje:

1. Koszmarny wypadek. Ciągnik rolniczy przygniótł 74-letniego mężczyznę

2. Wicepremier zdradził, co czeka LOT. Padły ostre słowa, chodzi o miliardy

3. Zbierał pokemony na środku ruchliwej drogi. Samochód z impetem wjechał w młodego mężczyznę - Wideo

Czasami zachowanie szczególnej ostrożności oraz reagowanie na oznakowanie oraz przestrogi innych uczestników, po prostu nie wystarcza. Dzika zwierzyna i tak wskoczy nam na maskę.

Do tej niezwykle niebezpiecznej sytuacji doszło na jednej z dróg między Żarami i Żaganiem. Kierujący osobówką może mówić o dużym szczęściu. W tym przypadku ucierpiał samochód oraz niestety zwierzę. Jak dobrze wiemy takie spotkania bardzo często mogą zakończyć się tragicznie.

Tragiczne zderzenie osobówki z cysterną. Skoda została dosłownie zmieciona z drogi - WideoTragiczne zderzenie osobówki z cysterną. Skoda została dosłownie zmieciona z drogi - WideoCzytaj dalej

Nagranie udowadnia, że kierujący nie miał żadnych szans na jakąkolwiek skuteczną reakcję. Wideo ku przestrodze, dla wszystkich tych, którzy nie przywiązują większej wagi do zachowania szczególnej ostrożności przejeżdżając przez tereny zielone.

Nagranie: Piracidrogowi.pl

Zobacz także:

1. Prowadząca "Pytanie na śniadanie" oburzona zachowaniem Edyty Górniak, ostro skomentowała. Będzie konflikt?

2. Zbigniew Boniek nie wytrzymał po porażce reprezentacji. Brzęczek może zacząć drżeć o posadę?

3. Zapnijcie pasy. Niesamowite przyśpieszenie Koenigsegga Regery od 0 do 400 km/h

4. Tragiczna śmierć na skrzyżowaniu. Zginęły dwie młode osoby jadące Audi

5. Centymetry od śmierci. Przerażające nagranie z przejazdu kolejowego

6. Specyfikacja Galaxy S21 ujawniona w olbrzymim wycieku. Niewiarygodne, co Samsung zamierza upchnąć w środku

7. Jasnowidz Jackowski aż nie mógł uwierzyć w to co się dzieje. Już się zaczęło, ponura wizja Warszawy podczas najnowszej przepowiedni

Następny artykuł