kierowca
Źródło: wawa info

Kierowco musisz uzbroić się w cierpliwość. Już jutro Warszawa będzie całkowicie zablokowana

Piotr DutkaPiotr Dutka
10 Listopada 2020

Kierowco, już jutro masowe utrudnienia w stolicy. Warszawa będzie całkowicie zablokowana. Jeżeli istnieje możliwość zmiany formy komunikacji, radzimy by pozostawić swoje samochody w garażach. Wielokilometrowe korki są praktycznie pewne.

Kierowco, już jutro ogromne utrudnienia w całej Warszawie. Wszystko z powodu Marszu Niepodległości.

Już jutro 11 listopada, symboliczna data, która dla nas Polaków ma szczególne znaczenie. Marsz Niepodległości, który w tym roku wyjątkowo będzie przejazdem. Przez wiele osób nazywano go nawet „rajdem samochodowym”, a takiego określenia użył nawet prezes stowarzyszenia Marsz Niepodległości, Robert Bąkiewicz.

Dzisiaj grzeje:

1. Zbierał pokemony na środku ruchliwej drogi. Samochód z impetem wjechał w młodego mężczyznę - Wideo

2. Nie żyje dwóch motocyklistów. Szpitale odmawiały przyjęcia

3. Nie żyje aktor znany z uwielbianych serialów. Zrozpaczony ojciec potwierdził tragiczne informacje

Głównym powodem takiego stanu rzeczy, jest szalejąca w naszym kraju, pandemia koronawirusa Covid-19, która skutecznie paraliżuje wiele ważnych aspektów codziennego życia.

W związku z tym, stolica znów będzie sparaliżowana. W ostatnim czasie masowe protesty kobiet, znacząco wpłynęły na jakość komunikacji w stolicy, teraz znacząco utrudni ją Marsz Niepodległości. Dla warszawskiego ratusza, jest to bardzo intensywny czas, ponieważ praktycznie codziennie w mieście odbywają się jakieś protesty.

Tragiczne zderzenie osobówki z cysterną. Skoda została dosłownie zmieciona z drogi - WideoTragiczne zderzenie osobówki z cysterną. Skoda została dosłownie zmieciona z drogi - WideoCzytaj dalej

Bardzo prawdopodobne, że w całym mieście odbędzie się kilka „spontanicznych” spotkań. Może się jednak okazać, że jednak całe miasto będzie całkowicie sparaliżowane. Stolica na ulice, której wyjedzie tysiące samochodów może być poza raz kolejny kompletnie zablokowana.

Wszyscy chętni, którzy mają ochotę na udział w marszu, mają się pojawić na miejscu samochodami, bądź motocyklami. Warto podkreślić, że rokrocznie są to setki tysięcy osób.

Zobacz także:

1. Godziny policyjne w Polsce? Rzecznik rządu zabrał głos, już wszystko jasne

2. Jeszcze tylko dziś klienci Biedronki mogą skorzystać z niecodziennej oferty. Produkt za darmo

3. Kierownica Ayrtona Senny sprzedana na aukcji za niesamowitą cenę. Prawdziwa gratka dla fanów F1

4. Okradli karetkę, gdy ratownicy udzielali pomocy medycznej. Kasę wydali na alkohol

5. Legenda Barcelony miała wypadek samochodowy

6. Czy szczepienia na COVID-19 będą obowiązkowe? Jest komentarz Mateusza Morawieckiego

Następny artykuł