ZDrogi.pl > Aktualności > Ktoś porzucił Kię w rowie kilka dni temu. Zainteresowali się nią złodzieje
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 19.03.2022 14:47

Ktoś porzucił Kię w rowie kilka dni temu. Zainteresowali się nią złodzieje

Kia w rowie
Paweł Bielawski/FacebookNastępne

Przy Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, pomiędzy Mokronosem a Cesarzowicami, w rowie znajduje się samochód. Ma tablice rejestracyjne powiatu oleśnickiego i od kilku dni nikt się nim nie interesuje. Z wyjątkiem złodziei.

Auto leży tak już trzy dni. Komuś nie zginęła Kia? Zaczynają ją rozkradać! - informuje w mediach społecznościowych jeden z kierowców, który trafił na nietypowe znalezisko. Samochód ma już rozbitą szybę, a z wnętrza zniknęła część wyposażenia. Dodatkowo, obok auta leżą puste puszki po piwie.

Kia powoli traci wyposażenie. Dlaczego nikt jej od kilku dni nie zabrał?

W sierpniu pisaliśmy o podobnym przypadku, który miał miejsce również w okolicach Wrocławia.

Volkswagen Passat B8 został porzucony przy wałbrzyskim śmietniku. Wystarczyło kilka dni, aby ludzie się nim zainteresowali. Z relacji portalu gazetawroclawska.pl wynika, że z samochodu codziennie ubywają kolejne części.

Porzucone samochody nie są niczym nowym. Często można spotkać zapomniane przez właścicieli kilkunasto/kilkudziesięcioletnie auta. Tym razem jednak ktoś porzucił nowego Passata B8 przy jednym z wałbrzyskich śmietników.**Dlaczego ktoś zostawił w takim miejscu nowiutkiego Volkswagena? Ciężko zrozumieć.**

Kia to niejedyny taki przypadek w ostatnim czasie

Jak informuje portal gazetawrocławska.pl, samochód od kilku dni znajduje się przy śmietniku na ulicy Orkana w Wałbrzychu.

Volkswagen Passat porzucony przy wałbrzyskim śmietniku. Wystarczyło kilka dni, aby ludzie się nim zainteresowali.

Auto ma uszkodzoną maskę, więc najprawdopodobniej przed jego porzuceniem doszło do kolizji drogowej. Jeśli samochód nie był w stanie jechać o własnych siłach to dlaczego ktoś nie zdecydował się na lawetę?Najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że auto stoi w tym miejscu kilka dni.

Z relacji portalu gazetawroclawska.pl wynika, że z samochodu codziennie ubywają kolejne części.

Powiązane