Kia w rowie
Źródło: Paweł Bielawski/FacebookNastępne

Ktoś porzucił Kię w rowie kilka dni temu. Zainteresowali się nią złodzieje

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
28 Grudnia 2020

Kia raptem trzy dni spędziła w rowie... a to wystarczyło, aby zainteresowali się nią złodzieje. Samochód sukcesywnie, część po części, jest rozkradany. Wciąż nie znalazł się właściciel pojazdu, który chciałby go odzyskać.

Przy Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, pomiędzy Mokronosem a Cesarzowicami, w rowie znajduje się samochód. Ma tablice rejestracyjne powiatu oleśnickiego i od kilku dni nikt się nim nie interesuje. Z wyjątkiem złodziei.

Auto leży tak już trzy dni. Komuś nie zginęła Kia? Zaczynają ją rozkradać! - informuje w mediach społecznościowych jeden z kierowców, który trafił na nietypowe znalezisko. Samochód ma już rozbitą szybę, a z wnętrza zniknęła część wyposażenia. Dodatkowo, obok auta leżą puste puszki po piwie.

Kia powoli traci wyposażenie. Dlaczego nikt jej od kilku dni nie zabrał?

Kia w rowie

W sierpniu pisaliśmy o podobnym przypadku, który miał miejsce również w okolicach Wrocławia.

Kierowcy nie mieli pojęcia, zmiana wchodzi życie 1 stycznia. Dotyczy wszystkich siadających „za kółkiem”Kierowcy nie mieli pojęcia, zmiana wchodzi życie 1 stycznia. Dotyczy wszystkich siadających „za kółkiem”Czytaj dalej

Volkswagen Passat B8 został porzucony przy wałbrzyskim śmietniku. Wystarczyło kilka dni, aby ludzie się nim zainteresowali. Z relacji portalu gazetawroclawska.pl wynika, że z samochodu codziennie ubywają kolejne części.

Porzucone samochody nie są niczym nowym. Często można spotkać zapomniane przez właścicieli kilkunasto/kilkudziesięcioletnie auta. Tym razem jednak ktoś porzucił nowego Passata B8 przy jednym z wałbrzyskich śmietników.
Dlaczego ktoś zostawił w takim miejscu nowiutkiego Volkswagena? Ciężko zrozumieć.

Chciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoChciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoCzytaj dalej

Zobacz także: Na oczach matki ukradł auto z dzieckiem w środku. Nagle wrócił się i zaczął jej grozić policją

Kia to niejedyny taki przypadek w ostatnim czasie

Jak informuje portal gazetawrocławska.pl, samochód od kilku dni znajduje się przy śmietniku na ulicy Orkana w Wałbrzychu.

Volkswagen Passat porzucony przy wałbrzyskim śmietniku. Wystarczyło kilka dni, aby ludzie się nim zainteresowali.

Auto ma uszkodzoną maskę, więc najprawdopodobniej przed jego porzuceniem doszło do kolizji drogowej. Jeśli samochód nie był w stanie jechać o własnych siłach to dlaczego ktoś nie zdecydował się na lawetę?
Najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że auto stoi w tym miejscu kilka dni.

Z relacji portalu gazetawroclawska.pl wynika, że z samochodu codziennie ubywają kolejne części.

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Nietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieNietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieCzytaj dalej

Następny artykuł