Incydent
Źródło: viral hog

Rowerzyści wjechali do tunelu kolejowego. Do końca musieli walczyć o swoje życie - Wideo

Piotr DutkaPiotr Dutka
22 Grudnia 2020

Incydent do którego doszło w pewnym tunelu kolejowym może zmrozić krew każdego z nas. Dwóch pomysłowych rowerzystów postanowiło przez niego przejechać. Ich próba mogła zakończyć się dla nich tragicznie. Byli zmuszeni walczyć o swoje życie do samego końca.

Incydent, który może zmrozić krew w żyłach. Dwóch rowerzystów do końca walczyło o swoje życie.

Ludzie bardzo często podejmują się nietypowych, wręcz irracjonalnych działań, które obarczone są niebezpieczeństwem. Dwóch rowerzystów z poniższego nagrania postanowiło podnieść sobie ciśnienie i zdecydowało się na przejazd tunelem kolejowym.

Całe zdarzenie miało miejsce jakiś czas temu, jednak warto je upublicznić, by przestrzec potencjalnych fanów mocnych wrażeń przez ewentualnymi, tragicznymi konsekwencjami takich działań.

Konkretny tunel kolejowy znajduje się w Rio de Janeiro w Brazylii. Dwójka znajomych postanowiła wybrać się na wycieczkę rowerową. Zdecydowali, że wybiorą nową, niebezpieczną trasę, która przerażała wiele osób.

Mężczyźni byli przekonani, że uda im się przejechać w bezpieczny sposób, ponieważ wewnątrz pierwszego tunelu znajdowały się wąskie ścieżki, które zapewniały miejsce i nie narażały na zderzenie z pociągiem.

Gigantyczna tragedia w drodze do McDonalds. 14-latka straciła życie w przerażających okolicznościachGigantyczna tragedia w drodze do McDonalds. 14-latka straciła życie w przerażających okolicznościachCzytaj dalej

Żeby przejechać całą trasę, mężczyźni musieli pokonać krótki, aczkolwiek ciasny tunel, który w sytuacji ewentualnego przyjazdu pociągu stawał się śmiertelną pułapką.

Incydent w tunelu mógł zakończyć się tragedią. Dwóch rowerzystów może mówić o ogromnym szczęściu.

Jak się potem okazało, podczas pokonywania tej przeszkody nadjechała lokomotywa, która oznaczała dla rowerzystów jedynie śmierć. Gdy mężczyźni usłyszeli, że pojazd jest w bliskiej odległości rzucili się do ucieczki.

Na ich szczęście, nie zapuścili się głębiej, przez co mogli szybko wybiec z tunelu i w ostatniej chwili uratować swoje życie. Gdyby weszli troszkę głębiej mogliby nie przeżyć spotkania z ogromnym składem.

Chęć odczucia dreszczyku emocji, mogli przypłacić własnych życiem. Sytuacja z tunelu uświadomi im, jak kruche jest ludzkie życie. Jak wiemy, jeden moment może doprowadzić do gigantycznej tragedii.

Artkuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Następny artykuł