Ceny Paliw
Źródło: zdrogi.pl

Ceny paliw poniżej 4 złotych? Eksperci nie mają wątpliwości

Piotr DutkaPiotr Dutka
2 Października 2020

Ceny paliw są tematem interesującym każdego polskiego kierowcę. Szczególnie w tak ciężkim okresie, jakim jest pandemia koronawirusa Covid-19 wiele osób szuka oszczędności na każdym kroku. W naszym kraju średnie ceny benzyny i diesla utrzymują się bardzo widocznie powyżej 4 złotych. Są jednak miejsca w Polsce, gdzie zarówno benzynę i olej napędowy można kupić za cenę z trójką z przodu. Czy to zapowiedź ogólnopolskich obniżek?

Ceny paliw już wkrótce poniżej 4 złotych? Eksperci nie mają wątpliwości. Pandemia koronawirusa może determinować rynek.

Pandemia koronawirusa Covid-19 skutecznie sparaliżowała wiele aspektów codziennego życia. Jest ona tak nieprzewidywalna, że prognozowanie jakiejkolwiek rzeczy na dłuższą metę jest po prostu niemożliwe.

Dzisiaj grzeje:

1. Polska gwiazda wzięła ślub na rajskiej wyspie. W powietrzu wisiał skandal. Jest zdjęcie z przyjęcia

2. Szczeniak, którego możesz nosić w kieszeni. Adopcja psa w wyjątkowy sposób, wielu może być zaskoczonych

3. Rewolucyjna zmiana w ubezpieczeniu OC samochodu. Pewna aplikacja znacznie zmniejsza jego cenę

Według analityków, jesienna druga pandamii, może nie wpłynąć na obniżenie cen paliw, a wręcz przeciwnie, pójdą one do góry. Zdaniem e-petrol.pl, za bezołowiową 95-tkę mamy w przyszłym tygodniu płacić średnio nawet 4,53 zł za litr. Diesel może osiągnąć poziom do 4,44 zł, a LPG może przekroczyć barierę 2 złotych.

Według rapotu sporządzonego przez kierowców dla portalu cenapaliw.pl, w naszym kraju nadal można zatankować za mniej niż 4 złote za litr. Jeśli chodzi o tak przystępne ceny to zobaczymy jest jedynie w dwóch punktach jeśli chodzi o klasyczną PB95. Mowa o stacji Axan w Siedlcach (3,96 zł/l) oraz prywatnym punkcie przy ul. Długiej w Kościanie (3,99 zł/l).

Ile osób można zmieścić do małej Toyoty? Wynik dosłownie zwali cię z nóg -WideoIle osób można zmieścić do małej Toyoty? Wynik dosłownie zwali cię z nóg -WideoCzytaj dalej

Zdecydowanie łatwiej znaleźć jest tańszy olej napędowy, którego dystrybucją zajmują się głównie stacje dyskontowe. ON można zatankować nawet za ok. 3,85 zł za litr.

Zobacz także:

1. Stało się, czarny scenariusz spełnia się na północy kraju. Niestety, potężne rozczarowanie turystów

2.Justyna Żyła zdradziła swój sekret na chorobę, z którą zmagają się miliony Polaków. Jej przepis to prawdziwa rewelacja (FOTO)

3. O krok od tragicznego wypadku. Opona wybuchła przy 269 km/h - WIDEO

4. Posiadasz samochód? Bardzo zła wiadomość dla mieszkańców kilku polskich miast

5. Niesamowita interwencja strażnika granicznego. Zatrzymał skradzione auto - WIDEO

6. Na pogrzebie 12-latka zagryzionego przez amstaffy padły niezwykle poruszające słowa. Trudno powstrzymać emocje

Następny artykuł