Bugatti
Źródło: Phot by Bugatti

Bugatti wstrzymuje produkcje nowego modelu. Na nowy super samochód trzeba będzie jeszcze poczekać

Piotr DutkaPiotr Dutka
6 Października 2020

Bugatti wstrzymuje się z produkcją nowego modelu. Konstruktorzy postanowili przełożyć premierę superauta na inny późniejszy termin. Na ten moment nie wiadomo kiedy pojazd pojawi się na publicznych drogach, jednak termin może być bardzo odległy.

Bugatti przełożyło premierę swojego superauta. Termin prezentacji niestety nie został bliżej określony.

Fani Bugatti bardzo długo czekali na prezentacje nowego superauta. Niestety nie mamy dla nich dobrych wiadomości. Producent super samochodów postanowił przełożyć premierę swojego nowego modelu. Nie wiadomo dokładnie, kiedy pojazd pojawi się na publicznych drogach.

Dzisiaj grzeje:

1. Kierowco, jeden szczegół może sprawić, że zapłacisz wysoki mandat. Pamiętaj o tym przy wymianie opon

2. Pilne zmiany w weselach, stypach, komuniach, zakaz dyskotek i o wiele więcej. Polsat ujawnia nową listę obostrzeń

3. Ceny paliw poniżej 4 złotych? Eksperci nie mają wątpliwości

Warto uspokoić wszystkich sympatyków marki, że ma się ona bardzo dobrze. Według informacji przekazanych przez producenta, wszystkie samochody Bugatti, które zostały i zostaną wyprodukowane znalazły już swoich właścicieli.

Jeżeli chodzi o przyszły rok, to 80 procent wyprodukowanych aut znalazło już swojego nabywce.

Głównym problemem, który lekko paraliżuje produkcje nowego modelu jest pandemia koronawirusa Covid-19, która skutecznie paraliżuje wiele aspektów motoryzacyjnych.Przyczyną jest spustoszenie, jakie na motoryzacyjnym rynku poczyniła pandemia koronawirusa – potwierdził w rozmowie dla Bloomberga szef Bugatti Stephan Winkelmann.

Straszliwy wypadek przy 300 km/h. Motocykliści nie mieli żadnych szans na przeżycie- WideoStraszliwy wypadek przy 300 km/h. Motocykliści nie mieli żadnych szans na przeżycie- WideoCzytaj dalej

Problemem pod względem produkcji superauta Bugatti może być również sprzeciw wielu środowisk, które nie są zadowolone produkcją super mocnych silników dostarczanych do hipercarów.

Jedno jest pewne. Fani marki nie muszą się przejmować i powinni raczej skupić się tym, czym może zaskoczyć nowy super saamochód prosto z fabryk francuskiego producenta.

Zobacz także:

1. Wielka żałobie w rodzinie legendy reprezentacji Polski i gwiazdy TVP. Nie żyje wybitna Polka

2. Nie żyje aktorka znana z największych hitów na TVP, TVN i Polsacie. Tragiczne informacje

3. Szaleńcza jazda Maluchem po mieście. Ten kierowca przeszedł samego siebie - Wideo

4. Przerażający wypadek na stacji paliw. Samochód z impetem wjechał w dystrybutor paliwa - Wideo

5. Lekarka jest przekonana, że 17-latka została skrzywdzona przez terapeutę. Prokuratura umorzyła śledztwo z bulwersującego powodu

Następny artykuł