policja
Źródło: policja

Kompletnie pijany 23-latek szarżował swoim BMW. Został zatrzymany przez grupę SPEED

Piotr DutkaPiotr Dutka
19 Października 2020

Kompletnie pijany 23-latek z Łodzi nabawił się bardzo poważnych problemów. Nie zatrzymał się do policyjnej kontroli i rozpoczął długą ucieczkę. Ostatecznie trafił w ręce funkcjonariuszy z łódzkiej grupy SPEED.

Kompletnie pijany kierowca BMW łamał przepisy na ulicach Łodzi. Został zatrzymany przez policję.

Do niezwykle nietypowego zdarzenia doszło w Łodzi. 23-latek, który chcąc uniknąć mandatu, nie zatrzymał się do kontroli. Funkcjonariusze chcieli zatrzymać go ze względu na znaczące przekroczenie prędkości. Jak się potem okazało, powodem ucieczki nie był jedynie strach przed mandatem, ale również fakt, że mężczyzna kierował na podwójnym gazie.

Dzisiaj grzeje:

1. Nietypowa pielgrzymka na A4. Szedł na kolanach do Częstochowy. Został zatrzymany przez policję

2. Wypadek, który mrozi krew w żyłach. Kierowca osobówki dosłownie oszukał śmierć

3. To pierwszy taki przypadek na świecie. Superinfekcja wykryta u 54-letniej kobiety

Policjanci z łódzkiej drogówki prowadzili kontrolę prędkości na ul. Kopcińskiego . Około godziny 17.30 namierzyli kierowcę BMW, który przekroczył prędkość aż o 55 km/h. Mundurowi od razu ruszyli w pościg. Kierujący ani myślał się zatrzymać, mimo czytelnych sygnałów, jakie dawali mu policjanci.

Gdy młody mężczyzna zrozumiał, że nie ucieknie wjechał na osiedle i porzucił pojazd, rozpoczynając pieszą ucieczkę. Policjanci jednak szybko zatrzymali uciekiniera.

Wybuch pojazdu elektrycznego doprowadził do ogromnego pożaru. Spłonęło prawie 50 samochodówWybuch pojazdu elektrycznego doprowadził do ogromnego pożaru. Spłonęło prawie 50 samochodówCzytaj dalej

Badanie alkomatem wykazało, że 23-latek jest kompletnie pijany. Miał aż 2,4 promila alkoholu we krwi. Mundurowi zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy, a on sam trafił do policyjnego aresztu. Za niezatrzymanie się do kontroli policyjnej, oraz jazdę w stanie nietrzeźwości, grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności oraz 15-letni zakaz prowadzenia pojazdów.

Zobacz także:

1. Polacy szykują się na drugą falę. Dwa produkty w pośpiechu znikają ze sklepów, dla ciebie może już nie wystarczyć

2. W kartonie znaleźli szczeniaka wraz z kartką. 12-letni właściciel wyjawił historię psa w rozpaczliwym liście

3. Youtuber pędził 233 km/h Lamborghini Huracan. Szaleńczy rajd miał dramatyczne konsekwencje

4 Cudowny Mustang kompletnie zniszczony przez strażaków. Trudno powstrzymać łzy

5. Tesla szuka chętnych do pracy w Warszawie. Elon Musk zmodernizuje polską energetykę?

6. Wszyscy mówią tylko o szpitalu polowym na PGE, ale rząd ma bardziej radykalne plany. Nowe obostrzenia również nie są wykluczone

Następny artykuł