bmw kradziez
Źródło: Lubuska Policja

Złodziej roku. Zaklinował rękę w BMW, które chciał ukraść. Grozi mu 10 lat więzienia

Piotr DutkaPiotr Dutka
17 Listopada 2020

BMW to bardzo pożądana marka wśród złodziei samochodów. W tym przypadku, dwóch kompletnie pijanych mężczyzn chciało ukraść osobowe BMW. Niestety próba kradzieży auta rodem z Bawarii zakończyła się dramatycznym niepowodzeniem. Jeden z nich może mówić o wyjątkowym pechu.

BMW okazało się niezwykle pechowe dla dwóch złodziei. Ręka jednego z nich utknęła w pojeździe. Nieudolna próba kradzieży będzie kosztować go 10 lat więzienia.

Kradzieże samochodów to palący problem nie tylko w naszym kraju, ale i na całym świecie. Złodzieje wykorzystują różnorakich metod, które umożliwiają im pozyskanie w nielegalny sposób dostępu do obcego samochodu.

Jedno jest pewne. Tytuł najbardziej pechowych, a zarazem najgłupszych złodziei, będzie dzierżyła dwójka Polaków, którzy koncertowo zepsuli próbę kradzieży.

Dzisiaj grzeje:

1. Kierowca TIR-a dusił się podczas jazdy. Przyczyną COVID-19. Mogło dojść do wielkiej tragedii

2. Ryanair zaciera ręce. Przejmują niemal wszystko. Dobre wieści również dla Polski

3. To 71-latka ponosi winę za śmierć kierowcy Opla Calibry. Uciekła z miejsca wypadku

Nietrzeźwi koledzy próbowali ukraść BMW. Okazało się, że jeden z nich to wyjątkowy pechowiec. Jego ręka utknęła w pojeździe, więc nie pozostało mu nic innego jak tylko czekać na przyjazd policji, która została wezwana przez właściciela samochodu.

Scenariusz rodem z komedii kryminalnej, w której bohaterowie to nie do końca rozgarnięci złodzieje. Niestety, ale nie jest to film, a smutna polska rzeczywistość.

Pijani złodzieje próbowali ukraść BMW zaparkowane na jednym z zielonogórskich osiedli. Można śmiało powiedzieć, że ich misterny plan spalił na panewce. Wszystko dlatego, że ręka jednego z mężczyzn zaklinowała się w drzwiach pojazdu.

65-letni pirat drogowy niemal zmiażdżony przez dwa TIR-y. Ten kierowca oszukał śmierć - Wideo65-letni pirat drogowy niemal zmiażdżony przez dwa TIR-y. Ten kierowca oszukał śmierć - WideoCzytaj dalej

Właściciel samochodu obserwował całą sytuację z okna swojego mieszkania. Szybko wezwał patrol policji, która miała ułatwione zadanie. Funkcjonariusze, którzy przybyli na parking zastali tam dwójkę pijanych mężczyzn. Jeden z nich po prostu zaklinował swoją rękę w pojeździe. Po prostu cyrk na kółkach!

Dwójka specjalistów w swoim fachu, próbowała przekonać funkcjonariuszy, że BMW należy do nich. Nie byli jednak w stanie tego udowodnić. Wkrótce potem na miejscu zdarzenia zjawił się prawdziwy właściciel auta wraz z niezbędnymi kluczykami.

W straszliwym wypadku zginęło dwóch nastolatków. Licznik zatrzymał się na 200 km/hW straszliwym wypadku zginęło dwóch nastolatków. Licznik zatrzymał się na 200 km/hCzytaj dalej

Policjanci wydostali nieszczęsną rękę złodziejaszka i postanowili przebadać go alkomatem. W obu przypadkach urządzenie zarejestrowało wynik 2 promili w organizmie.

28-latek i jego 34-letni kolega usłyszeli zarzuty usiłowania kradzieży z włamaniem do samochodu. Przyznali się do postawionych im zarzutów.

Przez fakt, że są już znani zielonogórskiej policji i byli karani w przeszłości, mogą trafić do więzienia nawet na 10 lat.

Zobacz także:

1. Kasia i Aleksandra wzięły ślub w Polsce, teraz wychowują małego chłopca. "Okazał się naprawdę cudownym maleństwem"

2. Agata Duda zabrała głos ws. narażonych ciąż. Wiele osób będzie po prostu wściekłych

3. 46-letni mężczyzna wracał z grzybobrania. Umierał w męczarniach

4. Ukradł ciągnik rolniczy i uciekał przed policją. Uszkodził trzy pojazdy

5. Porsche przewróciło ciężarówkę. Cud, że nie doszło do eksplozji

6. Nieudany start rakiety z ważnymi satelitami. Doszło do poważnych problemów w trakcie misji

7. Efektowne zwycięstwo Polaków na zakończenie eliminacji. Rywale nie mieli najmniejszych szans

Następny artykuł