BMW uderzyło w koparkę
Źródło: Materiały Policyjne

18-letni kierowca BMW wjechał w koparkę. Dwie osoby poszkodowane

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
11 Września 2020

BMW kierowane przez młodego kierowcę uderzyło w stojącą przy drodze koparko-ładowarkę. 18-letni kierowca był pod wpływem alkoholu. W wyniku zdarzenia ucierpiał prowadzący pojazd oraz jego 17-letni pasażer.

Młody kierowca prowadził auto pod wpływem alkoholu. 18-latek poruszający się z 17-letnim pasażerem samochodem marki BMW, uderzył w koparko-ładowarkę.

Młodzi ludzie ucierpieli w wypadku i zostali przetransportowani do szpitala.

Brytyjczycy nie chcą aut poleasingowych, tysiące niszczeją na torachBrytyjczycy nie chcą aut poleasingowych, tysiące niszczeją na torachCzytaj dalej

Instagram zdrogi.pl

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło 9 września na drodze krajowej nr 22 w rejonie Dobiegniewa (woj. lubuskie).

BMW uderzyło w koparko-ładowarkę. Za kierownicą pijany 18-latek.

Około godziny 20 policjanci ze Strzelec Krajeńskich dostali wezwanie do wypadku drogowego na odcinku Rolewice–Stare Osieczno. Ratownicy, którzy przybyli wcześniej na miejsce zastały roztrzaskane BMW serii 5 oraz stojącą na poboczu koparko-ładowarkę. Okazało się, że kierujący BMW wjechał w pojazd budowlany.

BMW uderzyło w koparkęBMW uderzyło w koparkę
Materiały Policyjne

Pogotowie ratunkowe przetransportowało mężczyzn do szpitala z obrażeniami głowy i kręgosłupa. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności wypadku.

BMW prowadził 18-latek. Teraz grozi mu, poza utratą prawa jazdy, grzywna nie mniejsza niż 5 tys. zł (przedział od 5000 zł do 100 000 zł) oraz nawet 2 lata pozbawienia wolności.

BMW uderzyło w koparkęBMW uderzyło w koparkę
Materiały Policyjne

Instagram zdrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Andrzej Duda wracał z nart, a kierowcy stali w korku. Prezydent w ogniu krytyki - WideoAndrzej Duda wracał z nart, a kierowcy stali w korku. Prezydent w ogniu krytyki - WideoCzytaj dalej

Następny artykuł