ZDrogi.pl
Pieszy zaatakował motocyklistów. To była zaplanowana akcja

YouTube.com/ THEDEV_89

Atak na kolumnę motocyklistów. Pieszy wyjął gaz pieprzowy - Wideo

26 Lipca 2021

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Udostępnij:

W trakcie szóstej edycji Moto Street Terror doszło do niespodziewanego incydentu. Podczas przejazdu setki jednośladów ulicami Warszawy, jeden z przechodniów wyciągnął gaz pieprzowy i zaatakował motocyklistów.

Moto Street Terror w tym roku zgromadził setki fanów jednośladów. W tym roku zebrali się 24 lipca i po godzinie 19 wyruszyli na przejazd stołecznymi ulicami. Zwykle jadący w kolumnie motocykliści spotykają się z pozytywnymi reakcjami - piesi robią zdjęcia, machają i pozdrawiają kierowców. Zdarzają się jednak i tacy, którym obecność setek jednośladów jest nie w smak.

W trakcie tegorocznej edycji Moto Street Terror doszło do kompletnie niezrozumiałej sytuacji, w której kierowców zaatakował pieszy z gazem pieprzowym. Gdy kolumna jednośladów zatrzymała się na światłach przed Rondem ONZ, do motocyklistów podszedł mężczyzna i zaatakował.

Wjechał pickupem do Zalewu Zegrzyńskiego. Nagranie trafiło do sieci

Wjechał do Zalewu Zegrzyńskiego. Kompromitujące wideo trafiło do sieci

CZYTAJ DALEJ

To była zaplanowana akcja. Pieszy był przygotowany

Na filmie zarejestrowanym przez jednego z uczestników Moto Street Terror widać, jak chwilę przed zdarzeniem pieszy ustawia na chodniku kamerę, a następnie atakuje przypadkowych motocyklistów. Oczywiście kierowcy jednośladów nie pozostali dłużni.

Portal motovoyager.net zadaje słuszne pytania odnośnie do całego zajścia - na nagraniu wyraźnie widać, jak napastnik spokojnie ustawia sprzęt filmowy, a następnie nieśpiesznie wyjmuje gaz pieprzowy. Mężczyzna był przygotowany do całej akcji.

Trudno powiedzieć co nim kierowało. Postanowił zebrać setki lajków, atakując motocyklistów, a może jego film miał być prowokacją, która miała wykazać agresywność motocyklistów?

Nagranie udostępniamy poniżej:

Źródło: YouTube.com/ THEDEV_89

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@zdrogi.pl

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na redakcja@zdrogi.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl