Wypadek Anglia
Źródło: Force Response

Lamborghini i Rolls-Royce ofiarami drogiego wypadku. Sprawca zapłaci prawdziwą fortunę

Piotr DutkaPiotr Dutka
15 Października 2020

Wypadek z udziałem dwóch super drogich samochodów to naprawdę rzadkość. W tym przypadku doszło do zderzenia Lamborghini i Rolls-Royce. Sprawca wypadku zapłaci mnóstwo pieniędzy ze swojej kieszeni. Niebywałe spotkanie na jednej z angielskich dróg.

Wypadek z udziałem ultra drogich aut. Zderzenie Lamborghini Urusa i Rolls-Royce Ghosta będzie kosztować sprawcę naprawdę sporo.

Wypadek zawsze generuje wiele negatywnych emocji oraz wydatki, które są związane z naprawą samochodu. Do bardzo nietypowego zderzenia doszło w Wielkiej Brytanii, a dokładniej w Walsall, niedaleko Birmingham w środkowej Anglii.

Dzisiaj grzeje:

1. Dramatyczny wypadek na S1. Z osobowego Fiata Grande Punto dosłownie nic nie zostało

2. Sytuacja jest ciężka, w szpitalach brakuje miejsc. Wyciekły kolejne nagrania z karetek

3. Tragiczne wiadomości obiegły Polskę. Nie żyje uwielbiany dziennikarz, miał dopiero 54 lata

Według relacji świadków, sprawca incydentu, kierowca Rolls-Royce uciekł z miejsca zdarzenia. Według portalu Express & Star, Rolls rozbił się na dwóch samochodach, z których jednym było czerwone Lamborghini Urus. Kierowca nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i spowodował drastyczny w skutkach wypadek.

Na szczęście w wyniku zderzenia, nikt nie ucierpiał. Po obrażeniach widocznych na przykładzie Lamborghini widać, że uderzenie nie należało do najlżejszych.

Lansowali się drogim Mercedesem na ulicach miasta. Ich zabawa skończyła się tragicznie - WideoLansowali się drogim Mercedesem na ulicach miasta. Ich zabawa skończyła się tragicznie - WideoCzytaj dalej

W Rolls-Royce wybuchły poduszki, co samo w sobie wiąże się z kosztownymi naprawami. Dodajmy do tego naprawę Lamborghini i wyjdzie nam pokaźna sumka. Wiadomo, że kierujący Rolls-Royce uciekł z miejsca zdarzenia. Będzie on musiał zapłacić za naprawy nie tylko swojego samochodu, ale także Lamborghini. Po ludzku nie zazdrościmy.

Ceny nowych modeli Rolls-Royce Ghost wahają się od 1 458 196 do 1 709 092 złotych. Za model Lamborghini w najtańszej trzeba zapłacić „już” za 1 250 000 zł.

Zobacz także:

1. Wprowadzają stan wyjatkowy na 30 dni. Sytuacja za granicą wygląda coraz gorzej

2. Od dzisiaj wchodzą w życie nowe zasady. Ważne zmiany dla dzieci i ich rodziców

3. Nieudany pościg policyjny. Ten funkcjonariusz utknął do góry nogami na ogrodzeniu - Wideo

4. Szeryf drogowy próbował wychować kierowcę TIR-a. Znalazł się w potrzasku

5. Tragedia w Chełmży. Motocykl uderzył w budynek - zginął 24-latek i ciężarna 23-latka

6. Mariusz Pudzianowski publicznie zaatakował premiera polskiego rządu. "Oszczędź pan wstydu"

Następny artykuł