Wypadek w trakcie MotoGP
Źródło: Twitter: 鈴鹿風燐子 (Rins Suzukaze) @GAScharge10

Wideo - Koszmarny wypadek w trakcie wyścigu. Cud, że nikt nie zginął

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
17 Sierpnia 2020

Wideo pokazuje, jak niebezpieczna była to sytuacja. Można uznać za ogromne szczęście, że w wypadku nie ucierpiał nikt poza wspomnianą wcześniej dwójką kierowców. Koziołkujące motocykle Zarco i Morbidellego przeleciały bardzo blisko Valentino Rossiego i Hiszpana Mavericka Vinalesa.

Do przerażającego wypadku doszło podczas wyścigu MotoGP o Grand Prix Austrii na torze w Spielberg. W trakcie zawodów na ósmym okrążeniu doszło do zderzenia pomiędzy Johannem Zarco i Franco Morbidellim.

Wideo - Tylko cud sprawił, że wyniku tego zdarzenia nikt nie zginął.

Wideo - Przerażający wypadek. Ciężarówka z impetem wjechała w samochody osoboweWideo - Przerażający wypadek. Ciężarówka z impetem wjechała w samochody osoboweCzytaj dalej

Po wypadku Morbidelli przez pewien czas nie mógł się podnieść, ale do karetki wszedł już o własnych siłach. Sędziowie pokazali czerwoną flagę, a rywalizację udało się wznowić dopiero po 20 minutach.

Można uznać za ogromne szczęście, że w wypadku nie ucierpiał nikt poza wspomnianą wcześniej dwójką kierowców. Koziołkujące motocykle Zarco i Morbidellego przeleciały bardzo blisko Valentino Rossiego i Hiszpana Mavericka Vinalesa.

Wideo z wypadku zamieszczamy poniżej:

Zobacz także:

1. Wideo - Pieszy cudem uniknął śmierci. Nagranie może przerażać
2. Już wiemy, dlaczego 11-letni Sebastian wbiegł wprost pod koła furgonetki. Przeszedł przez drzwi awaryjne
3. Ma 68 puntów karnych na swoim koncie i wciąż posiada prawo jazdy. Luka w prawie skrzętnie wykorzystywana przez wielu kierowców
4. Dramatyczne nagranie - Trzech motocyklistów zabitych przez linę holowniczą
5. Znaleziono cztery fabrycznie nowe Polonezy. Wśród nich prawdziwy „Biały Kruk”
6. Wideo - Przerażający wypadek. Kobieta po zderzeniu z samochodem wpadła do studzienki kanalizacyjnej

Następny artykuł