Toyota Camry
Źródło: Youtube

Ile osób można zmieścić do małej Toyoty? Wynik dosłownie zwali cię z nóg -Wideo

Piotr DutkaPiotr Dutka
2 Października 2020

Toyota Camry zapełniona aż po brzegi. Niewiarygodne nagranie prosto z Haiti może szokować. To co zrobili i ile osób zmieścili wewnątrz małego pojazdu jest po prostu niesamowite. To nagranie jest po prostu prawdziwym hitem!

Toyota Camry i niesłychana liczna imigrantów. Wewnatrz pojazdów zmieściło się sporo osób. Nagranie jest prawdziwym hitem internetu.

Nagranie pochodzi z 2018 roku, jednak warto je przypomnieć, bo jest po prostu niesamowite. Grupa nielegalnych imigrantów próbowała przedostać się z biednego Haiti do Dominikany.

Postanowili wsiąść do osobowej Toyoty Camry. Pojemność pojazdu rodem z Japonii może szokować, tym bardziej, że auto nie jest mistrzem przestronności. Nagranie pokazuje jak spora liczba osób podczas kontroli drogowej, wychodzi z pojazdu.

Dzisiaj grzeje:

1. Rewolucyjna zmiana w ubezpieczeniu OC samochodu. Pewna aplikacja znacznie zmniejsza jego cenę

2. Walka trwała do samego końca. Niestety, właśnie potwierdziło się najgorsze, Polacy pogrążeni w rozpaczy

3. O krok od tragicznego wypadku. Opona wybuchła przy 269 km/h - WIDEO

Wideo wygląda bardzo ciekawie, wrecz nasuwa się pytanie czy jest prawdziwe?. Uspokajamy, nagranie jest w 100 procentach autentyczne.

Gdy wydawało się, że to już koniec, strażnicy otworzyli bagażnik, gdzie też udało się upchnąć zaskakującą liczbę ludzi. Chętnych na podróż w wypchanej po brzegi Toyocie było aż 18 osób!

Zaskakujący jest jeszcze fakt, że w pojeździe znalazło się miejsce na bagaże. Widać bowiem, że część osób zabiera ze sobą plecaki. Cała sytuacja jest po prostu niesamowita.

Roztrzaskał swoje audi 80 o przydrożny słup. Ten wypadek mógł zakończyć się tragedią - WideoRoztrzaskał swoje audi 80 o przydrożny słup. Ten wypadek mógł zakończyć się tragedią - WideoCzytaj dalej

Warto podkreślić, że wideo jest trochę śmieszne oraz szokujące, jednak sytuacja Haitańczyków jest nie do pozazdroszczenia. Spora większość ludzi żyje w skrajnym ubóstwie, dlatego nie dziwi taka próba dostania się do sąsiedniego kraju.

Zobacz także:

1. Nadchodzi europejska płaca minimalna. Wiadomo już, ile będzie wynosić

2. Zenek Martyniuk w końcu przerwał milczenie. Podejrzewa byłą synową o wielkie oszustwo

3. Niesamowita interwencja strażnika granicznego. Zatrzymał skradzione auto - WIDEO

4. Znalazłeś monetę w drzwiach twojego samochodu? Uważaj, oznacza duże niebezpieczeństwo

5. Policyjny radiowóz przejeżdża na czerwonym świetle. O krok od wielkiej tragedii. Wideo

6. Człowiek Tadeusza Rydzyka nie wytrzymał. Wybrał się do Andrzeja Dudy, skończy się awanturą?

Następny artykuł