ZDrogi.pl > Aktualności > Tesla zablokowała skrzyżowanie w centrum Katowic. Powód był prozaiczny
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 19.03.2022 15:05

Tesla zablokowała skrzyżowanie w centrum Katowic. Powód był prozaiczny

Tesla model S Plaid
Materiały Prasowe

Do poważnego utrudnienia w ruchu drogowym w centrum Katowic doszło w trakcie porannego szczytu komunikacyjnego. Na jednym ze skrzyżowań nagle stanęła tesla model S. Wszystko z dość prozaicznego powodu - w aucie zabrakło prądu.

Do nietypowe zdarzenia doszło na jednym z najbardziej ruchliwych skrzyżowań w centrum Katowic. 2 listopada na ul. Mikołowskiej kierowcy utknęli w korku większym niż zwykle - przez około dwie godziny samochód elektryczny blokował skrzyżowanie ulic Mikołowskiej i Poniatowskiego.

Do zdarzenia doszło około godziny 7.00 - w czasie największego szczytu komunikacyjnego. Auto elektryczne stanęło awaryjnie na samym środku skrzyżowania na pasie w kierunku Brynowa. Pozostali kierowcy musieli omijać samochód marki Tesla.

Kontynuacja artykułu pod materiałem wideo

Kierowcy musieli omijać rozładowanego elektryka

Na miejsce wezwana została pomoc drogowa i policja, która musiała na czas odholowania pojazdu zablokować ruch w tym miejscu. Okazało się, że awaria nie była spowodowana usterką samochodu, a rozładowanymi akumulatorami. Jak wyjaśnił funkcjonariuszom kierowca, zapomniał naładować baterii w swojej tesli.

Po godz. 9.00 pojazd został usunięty z drogi. O zdarzeniu poinformował portal katowice24.info

>

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected];

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Źródło: katowice24.info

Powiązane