ZDrogi.pl
BMW Grudziądź

KMP Grudziądź

Szaleńcza jazda w centrum Grudziądza. 34-latka zdemolowała dom towarowy

12 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Piotr Dutka

Udostępnij:

Policjanci z Grudziądza, zatrzymali nietrzeźwą kierującą, która swoim BMW szalała ulicami Grudziądza. Kobieta zdemolowała kilka zaparkowanych samochodów, a także wjechała w dom towarowy.

Nietrzeźwi kierowcy to prawdziwa zmora polskich dróg. Ich skrajnie nieodpowiedzialne, wręcz głupie zachowanie, może prowadzić do poważnych incydentów, które będą zagrażały żdrowiu, a nawet życiu, osób postronnych.

Idealnym przykładem, może być incydent, który miał miejsce w piątek 9 kwietnia w samym centrum Grudziądza. Nietrzeźwa kierująca uszkodziła kilka samochodów, a następnie z impetem wjechała w budynek domu towarowego. 34-letnia kobieta została zatrzymana przez mundurowych i najbliższe dni spędzi w policyjnej celi.

Zgłoszenie o tym niezwykle nietypowym zdarzeniu, zostało złożone w godzinach porannych, około godziny 4.00. Zaniepokojeni mieszkańcy zaalarmowali miejscowe służby o hałasie dochodzącym z samego centrum miasta.

Gdy funkcjonariusze dotarli na miejsce, zastali jedynie rozbity samochodów marki BMW. Kierowcy nie było we wnętrzu pojazdu. Po dłuższej chwili do interweniujących służb, podeszła 34-letnia kobieta. Przyznała się do kierowania pojazdem i oświadczyła, że to ona jest odpowiedzialna na wszelkie zniszczenia.

Policjanci bez chwili wahania skontrolowali stan jej trzeźwości. Okazało się, że jest ona kompletnie pijana. W swoim organizmie miała blisko 3 promile alkoholu.

Warto podkreślić, że w wyniku incydentu, została uszkodzeniu uległa jedna ze ścian domu towarowego. Szaleńcza jazda 34-latki doprowadziła również do uszkodzenia 5 samochodów osobowych.

Nie jest żadną tajemnicą, że pijaną zmotoryzowaną czeka bardzo surowa kara. Za jazdę pod wpływem alkoholu, a także spowodowanie kolizji pod jej wpływem, nieodpowiedzialnej kobiecie grozi do nawet 2 lat pozbawienia wolności.

Polska policja apeluje do wszystkich kierujących o odpowiedzialność za kółkiem. Jazda pod wpływem alkoholu jest szczególnie niebezpieczna i może być przyczyną tragicznych incydentów na publicznych trasach.

Podobne artykuły

Kierowca białego busa potrącił rowerzystę. Wysiadł tylko po to, aby zabrać lusterko

Na drogach

Czekanów. Potrącił rowerzystę i wysiadł, aby zabrać lusterko. Policja szuka sprawcy - Wideo

Czytaj więcej >
Wybuch autobusu

Na drogach

Wyskakiwali jeden po drugim z płonącego autobusu. Wkrótce doszło do wybuchu - Wideo

Czytaj więcej >
Mężczyzna jechał na gapę, stojąc na zderzaku autobusu. MZA planuje wyciągnąć konsekwencje

Na drogach

Bielsko-Biała: Uczepił się zderzaka i jechał na gapę. Mogło dojść do tragedii

Czytaj więcej >
Śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego

Na drogach

Tragiczny wypadek w Lubuskim. Ojciec zginął na oczach trójki dzieci

Czytaj więcej >
Kierowca jechał samoróbką nocą bez świateł. Był pijany i miał zakaz prowadzenia pojazdów

Na drogach

Nocą bez świateł jechał „samoróbką” - miał 3,5 promila​

Czytaj więcej >
KMP Ostrołęka

Na drogach

Osobówka wbiła się w bariery ochronne. Młody kierowca zginął w strasznych okolicznościach

Czytaj więcej >