Samochód na minuty
Źródło: Panek Carsharing

Bajeczna kwota znaleziona w samochodzie na minuty. Trwają poszukiwania właściciela

Piotr DutkaPiotr Dutka
14 Sierpnia 2020

Samochód miejscem niezwykłego znaleziska. Słynna sieć pojazdów na minuty, Panek Carsharing dokonała niezwykłego znaleziska. Dokładniej, jeden z klientów, który znalazł wewnątrz auta niebagatelną kwotę pieniędzy. W jednym z samochodów było kilkadziesiąt tysięcy złotych. Trwają poszukiwania właściciela.

Samochód na minuty i nietypowe znalezisko. Kilkadziesiąt tysięcy złotych szukają swojego właściciela.

Pewien użytkownik firmy Panek, wypożyczającej samochody na minuty dokonał niezwykłego odkrycia. W ten zwykły dzień chciał udać się na zwykłe zakupy, jednak znaleziona przez niego kwota była zdecydowanie ciekawsza niż wyprawa do supermarketu.

Do całej sytuacji doszło w Konstancinie-Jeziornej. Mężczyzna podczas regulacji fotela znalazł nietypowy przedmiot. Okazało się, że jest to spory plik banknotów. O całej sytuacji poinformowano natychmiast Biuro Obsługi Klienta.

Wideo - Pieszy cudem uniknął śmierci. To nagranie może przerażaćWideo - Pieszy cudem uniknął śmierci. To nagranie może przerażaćCzytaj dalej

Żona, która siedziała na fotelu obok, znalazła kolejną kupkę pieniędzy. Okazało się, że kwota pozostawiona w pojeździe przekroczyła kilkadziesiąt tysięcy złotych. Sprawa została zgłoszona na policję, a pieniądze trafiły do Biura Rzeczy Znalezionych m. st. Warszawy.

Firma Panek poszukuje osoby, która zapomniała o pieniądzach. Jeśli należą one do ciebie, napisz na bok@panekcs.pl i podaj szczegóły wynajmu.

Zobacz także:

1. Już wkrótce premiera nowej FSO Syreny. Vosco EV ma być hitem sprzedaży. Jeden szczegół zaskakuje

2. Dramatyczne nagranie. Policjantka ratuje mężczyznę na wózku, który utknął na torach

3. Zenek Martyniuk kupił nowego Mercedesa. Cena? Powala na kolana

4. Horror w Mirowicach. Maszyna wciągnęła 28-latka i stanęła w płomieniach

5. Bardzo groźny wypadek. Kompletnie pijany kierowca wbił się w budynek mieszkalny

Następny artykuł