Robert Kubica w BMW na Nurburgringu
Źródło: YouTube: Misha Charoudin

Wideo - Robert Kubica brawurowo przejeżdża BMW M4 Nürburgring Nordschleife

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
23 Września 2020

Robert Kubica, choć ostatnio radzi sobie raczej średnio w motorsporcie, wciąż pozostaje piekielnie szybkim i doświadczonym kierowcą. Udowodnił to brawurowo pokonując północą pętlę Nürburgringu. Zobaczcie sami!

Robert Kubica, choć ciężko mu rywalizować z pozostałymi kierowcami F1, to wciąż bardzo szybki i doświadczony kierowca.

Robert udowodnił to, prezentując swoje umiejętności na Północnej Pętli Nürburgringu za kierownicą BMW M4. Kubica brawurowo przewiózł na prawym fotelu youtubera - Misha Charoudin.

Chciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoChciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoCzytaj dalej

Zobacz także: Na oczach matki ukradł auto z dzieckiem w środku. Nagle wrócił się i zaczął jej grozić policją

Misha zazwyczaj jest bardziej wylewny w trakcie jazdy. Tym razem zdecydowanie szaleńcze tempo odebrało mu mowę. Choć to tylko nagranie, sam przyznam, że byłem pod wrażeniem prędkości w trakcie niektórych nawrotów. Zresztą zobaczcie sami!

Przejażdżka z kierowcą F1 to naprawdę coś - pokazuje, jak niewiele umiemy za kierownicą. Nawet doświadczony kierowca nijak się ma do tego, co potrafią zawodowcy.

Jak możecie zobaczyć na powyższym wideo, polski kierowca nie miał litości dla BMW M4. Korzystał z pełni możliwości silnika, zawieszenia i układu kierowniczego - przy okazji też wykorzystując całą szerokość toru. Kubica nie wahał się jechać po taśmie - jesteśmy pewni, że BMW boleśnie odczuło ten przejazd.

Robert Kubica nie miał litości dla BMW. Zobaczcie wideo!

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Nietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieNietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieCzytaj dalej

Następny artykuł