Peugeot wypadek
Źródło: Youtube

Peugeot w tajemniczy sposób znalazł się w rowie. Film instruktażowy jak nie należy parkować

Piotr DutkaPiotr Dutka
29 Października 2020

Peugeot w bardzo tajemniczy sposób znalazł się w rowie. Nagranie przestawia moment rozmowy przechodnia oraz kierowcy Peugeota, który właśnie się rozbił. Komiczne wideo obiegło internet, stając się prawdziwym hitem.

Peugeot jakimś cudem znalazł się w rowie. Nagranie przedstawia jak nie należy parkować. Wideo obiegło internet stając się prawdziwym hitem.

Poniższe nagranie nie świeżym przykładem nietypowej sytuacji drogowej. Klip pochodzi z początku 2019 roku, jednak dopiero teraz podbija internet.

Dzisiaj grzeje:

1. Zatrważające sceny na polskiej drodze, mamy zdjęcia. Nagle zatrzymała się karetka, zaroiło się od ludzi w skafandrach

2. Ważny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Dotyczy wszystkich Polaków powyżej 45. roku życia

3. Czym jeździ Iga Świątek? Wybór gwiazdy tenisa może zaskakiwać

Wideo zaczyna się niewinnie. Pobocze i rozbity osobowy Peugeot, który wylądował w rowie. Najbardziej prawdopodobną przyczyną wypadku była utrata panowania przez kierowcę osobówki.

Być sprawdzić czy wszystko w porządku, jeden z kierowców stanął i rzucił humorystyczne Panie, nie możesz pan tutaj parkować! Kierowca rozbitego Peugeota zachowuje dziwny spokój, nawet wtedy gdy drugi kierowca zaczepia go i oskarża o prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu.

Jak doszczętnie zniszczyć Ferrari na prostej drodze? Ten kierowca udowodnił, że to możliwe - WideoJak doszczętnie zniszczyć Ferrari na prostej drodze? Ten kierowca udowodnił, że to możliwe - WideoCzytaj dalej

Można powiedzieć, że zachowanie mężczyzny wydaje się podejrzane, aczkolwiek być może na tym polega słynny brytyjski poziom humoru. Ciekawe jak sytuacja zostałaby rozwiązana w naszym pięknym kraju.

Zobacz także:

1. Minister się wygadał, rząd chce poskromić duże miasta. W grze lockdown w nowej postaci

2. Głęboko skrywane tajemnice o ojcu Jarosława Kaczyńskiego wyszły na jaw. Nikt się nie spodziewał

3. Cudowny radiowóz policyjny. Ten model dosłownie powoduje szybsze bicie serca

4. Postawił fotoradar na prywatnej posesji. Kierowcy wiedzieli co z nim zrobić

5. Nietypowa pielgrzymka na A4. Szedł na kolanach do Częstochowy. Został zatrzymany przez policję

6. Episkopat Polski właśnie przekazał. Nie żyje znany polski biskup

Następny artykuł