ZDrogi.pl > Aktualności > Znany celebryta doprowadził do wielkiej tragedii. Jego Lamborghini siało postrach na drodze - Wideo
Piotr Dutka
Piotr Dutka 19.03.2022 14:51

Znany celebryta doprowadził do wielkiej tragedii. Jego Lamborghini siało postrach na drodze - Wideo

Lamborghini wypadek
Motofilm

Tragiczny wypadek na autostradzie. Lamborghini z impetem uderzyło w inne samochody. Kierowca osobowej Skody zginął w straszliwych okolicznościach. Winnym, znanym influencer.

 Do tego przerażającego zdarzenia doszło na jednej z niemieckich autostrad w pobliżu miasta Hofheim. Znany niemiecki instagramer, Navid Alpha podróżował swoim Lamborghini. Mężczyznę obserwuje przeszło milion osób. 

 Według niemieckiego Bilda, celebryta jest głównym winowajcą całego zdarzenia. Kierowca Lamborghini stracił kontrolę nad swoim luksusowym pojazdem, uderzył w bandę okalającą autostradę, po czym z impetem wbił się w Skodę i Opla. Natychmiast po zderzeniu, włoskie oraz czeskie auto stanęły w płomieniach. 

Navid Alpha zdołał uciec z uszkodzonego pojazdu, podczas gdy kierującemu Skodą, ta sztuka się niestety nie udała. Mężczyzna zginął w tragicznych okolicznościach. 

Film nagrany tuż przed katastrofą pokazuje, jak instagramer pędzie autostradą w swoim zielonym Aventadorze. Jest w towarzystwie białego Lamborghini Aventadora i Porsche 911 GT3.