Kierowca strajk
Źródło: Youtube

Strajk na pasach zakończony potrąceniem. Kierowca dostawczaka wjechał w protestujący tłum - Wideo

Piotr DutkaPiotr Dutka
20 Listopada 2020

Kierowca tego samochodu dostawczego zachował się po prostu kuriozalnie. Bez chwili zawahania wjechał w ludzi protestujących na ulicy. W ostatnich tygodniach, słowo strajk i protest to jedne z najczęściej używanych zwrotów. Podczas jednego z takich zgromadzeń ludzkich doszło do bardzo groźnego zdarzenia.

Kierowca samochodu dostawczego bez wahania wjechał w protestujący tłum. Kuriozalna sytuacja podczas ulicznego strajku.

Strajk oraz protest, to właśnie te dwa wyrazy są w ostatnim czasie najczęściej wypowiadanymi słowami w polskiej opinii publicznej. Jednak jak widać, na przykładzie tego nagrania, nie tylko w naszym kraju ludzie wychodzą na ulicę by wyrazić swoje niezadowolenie.

Dzisiaj grzeje:

1. Kierowco, musisz być czujny. Ponad 1.5 miliona samochodów zostanie wezwanych do serwisu

2. Już wkrótce będą mogli odetchnąć z ulgą. Rząd za polską granicą zapowiada znoszenie ograniczeń

3. Znany muzyk miał poważny wypadek. Z jego Lexusa niewiele zostało

Taka sytuacja ze względów politycznych ma miejsce na Białorusi oraz w Armenii, gdzie sytuacja w ostatnich dniach jest bardzo napięta. To właśnie w stolicy tego kraju, Erywaniu doszło do dramatycznego zdarzenia.

Takie obrazki mogliśmy zobaczyć i w naszym kraju. Kierowca nie zważa na protestujące osoby i bez żadnego zawahania wjeżdża w tłum. Tutaj sytuacja była bardzo podobna.

Przerażający wypadek rodem z filmu akcji. Kierowca osobówki spadł z wysokiego wiaduktu - WideoPrzerażający wypadek rodem z filmu akcji. Kierowca osobówki spadł z wysokiego wiaduktu - WideoCzytaj dalej

Kierujący niewiele sobie robił z ludzi, którzy blokowali jedną z ulic. Nie zważał na fakt, że komuś może stać się spora krzywda, a nawet ktoś może zginąć. Postanowił zachować się kompletnie nieodpowiedzialnie i bez serca. Ruszył swoim autem, wjeżdżając w protestujących ludzi.

Kierowca najpierw podjechał blisko blokujących, a gdy ci nie chcieli się przesunąć, dodał gazu nie zważając na to, że może doprowadzić do wielkiej tragedii.

72-letni kierowca jechał pod prąd na autostradzie. Zginął w koszmarnych okolicznościach - Wideo72-letni kierowca jechał pod prąd na autostradzie. Zginął w koszmarnych okolicznościach - WideoCzytaj dalej

Pocieszający jest jednak jeden fakt. Nie odjechał on zbyt daleko. Kilkadziesiąt metrów dalej musiał zatrzymać się przed innymi pojazdami. One również w skuteczny sposób blokowały drogę.

Protesty w stolicy Armenii, Erywaniu rozpoczęły się ponad tydzień temu, po tym, gdy w dniu 10 listopada premier Armenii Nikol Paszynian podpisał niekorzystny dla tego kraju rozejm, dotyczący zamieszkanego przez etnicznych Ormian Górskiego Karabachu.

Uczestnicy strajków nazywają Paszyniana zdrajcą, a podpisane przez polityka porozumienie jawną kapitulacją.

Pozostaje mieć nadzieję, że gburowatego mężczyznę za to kuriozalne zachowanie spotka zasłużona karma.

Zobacz także:

1. Profesor przerwał milczenie ws. Dziwisza. Chciał powiedzieć Janowi Pawłowi II o krzywdzeniu dzieci, niewiarygodna reakcja kardynała

2. Niesłychane wyniki Polaków podczas konkursu w Wiśle. Fani aż złapali się za głowy, wielkie rozczarowanie

3. Tego wypadku można było uniknąć. Zamiast zareagować, nagrywali film i żartowali

4. Starszy kierowca rozbił Bentleya wartego fortunę. Nie miał żadnych szans na przeżycie

5. Kierowco, masz na samochodzie specjalną folię? Grozi ci utrata dowodu rejestracyjnego i drakoński mandat

6. Dzwoni nieznany numer? Natychmiast odrzuć, dramatyczny apel PKO BP

7. Pilne oświadczenie w sprawie Strajku Kobiet. Zbigniew Ziobro napisał o surowych konsekwencjach

Następny artykuł