ZDrogi.pl
Kierowca Seata

STOP CHAM

65-letni pirat drogowy niemal zmiażdżony przez dwa TIR-y. Ten kierowca oszukał śmierć - Wideo

16 Listopada 2020

Autor tekstu:

Piotr Dutka

Udostępnij:

Kierowca tego osobowego Seata dosłownie oszukał śmierć. Przez swoja głupotę niemal stracił swoje życie. To wyprzedzanie było skrajnie nieodpowiedzialne. Nie mamy odpowiednich słów, by adekwatnie skomentować tę sytuację.

Kierowca oszukał swoje przeznaczenie. Przez swoją głupotę niemal stracił życie. Za to wyprzedzanie powinien stracić swoje prawo jazdy.

 Wypadki na polskich drogach bardzo często są spowodowane przez głupotę oraz brawurę kierowców. Niektórzy są kompletnie nieodpowiedzialni i narażają innych uczestników ruchu drogowego. 

 W przypadkach skrajnej głupoty bardzo często ciężko o adekwatny komentarz. Niektórzy piraci drogowi zachowują się po prostu nieodpowiedzialnie, wręcz głupio. 

W tym konkretnym przypadku manewr wyprzedzania doprowadził niemal do tragicznego wypadku. Ten kierowca mógł stracić swoje życie i pozbawić go innych kierujących. To wyprzedzanie kwalifikuje się do dożywotniego odebrania prawa jazdy. 

Do zdarzenia doszło w sierpniu 2018 roku. Pomimo faktu, że było to jakiś czas temu, warto przypomnieć ten incydent ponieważ jest on idealnym przykładem, który ma przestrzegać innych przed tak głupim zachowaniem na drodze. 

 65-latek kierujący osobowym Seatem powinien zdawać sobie sprawę, że takie wyprzedzanie nie powinno mieć miejsca. Miał on tyle czasu i miejsca, aby to zakończyć, że aż niedorzeczne, że dalej brnął w swoją głupotę i niebezpieczny manewr. 

Długa prosta skutecznie skusiła seniora do niebezpiecznego wyprzedzania. Zdecydował się na taki ruch, bo przed nim znajdowało się kilka TIR-ów. 

Wyprzedził jednego i zamiast schować się na prawy pas, postanowił dokonać rzeczy strasznie głupiej, za którą mógł zapłacić najwyższą cenę. Jego decyzja jest o tyle dziwna, że z przeciwnej strony widać nadjeżdżającego TIR-a. 

Dziadek w Seacie postanowił dostarczyć sobie trochę adrenaliny i poszedł na żywioł. Tam gdzie normalna osoba stwierdziłaby, że ten manewr nie ma racji bytu, on stwierdził, że mu się uda. 

Nie schował się, tylko dalej wyprzedzał z uporem maniaka. Jego konsekwencja w działaniu niemal zakończyła się prawdziwą tragedią. Mogło ucierpieć wiele osób. Wszystko przez turbo głupotę 65-latka. 

Ostatecznie samochód o mały włos został zmiażdżony. Ciężarówki jakiś cudem się wyratowały, a Seat swój ostry rajd zakończył w rowie.  Cud, że nikt poważniej nie ucierpiał.

Nagranie pochodzi z kanału: STOP CHAM

Podobne artykuły

Kobieta uderzyła w parking po szczepieniu na COVID-19

Aktualności

Wracała ze szczepienia i spadła ze skarpy. Aż 8 ratowników wyciągało ją z pojazdu

Czytaj więcej >

Aktualności

Warszawa. Napad z bronią na kierowcę taksówki. Policja poszukuje sprawcy

Czytaj więcej >
Ford Kuga. Źródło: zDrogi.pl

Aktualności

Kupili auto i nie mogą nim jeździć, bo zarejestrowano już drugie z tym samym VIN-em

Czytaj więcej >
Chiny zapłacił za BMW w monetach

Aktualności

Kupił wymarzone BMW za pomocą monet. Przyniósł do salonu aż 900 kg miedziaków - Wideo

Czytaj więcej >
Funkcjonariusze walczyli o życie niemowlęcia. Dziecko zakrztusiło się kawałkiem jabłka

Aktualności

Monitoring miejski w Poznaniu nagrał dramatyczną walkę o życie niemowlęcia

Czytaj więcej >
YouTuber Ginger Billy przerobił swojego forda na kosiarkę.

Aktualności

Przerobił starego forda na... kosiarkę. Można kosić w deszczu - Wideo

Czytaj więcej >