Kierowca Seata
Źródło: STOP CHAM

65-letni pirat drogowy niemal zmiażdżony przez dwa TIR-y. Ten kierowca oszukał śmierć - Wideo

Piotr DutkaPiotr Dutka
16 Listopada 2020

Kierowca tego osobowego Seata dosłownie oszukał śmierć. Przez swoja głupotę niemal stracił swoje życie. To wyprzedzanie było skrajnie nieodpowiedzialne. Nie mamy odpowiednich słów, by adekwatnie skomentować tę sytuację.

Kierowca oszukał swoje przeznaczenie. Przez swoją głupotę niemal stracił życie. Za to wyprzedzanie powinien stracić swoje prawo jazdy.

Wypadki na polskich drogach bardzo często są spowodowane przez głupotę oraz brawurę kierowców. Niektórzy są kompletnie nieodpowiedzialni i narażają innych uczestników ruchu drogowego.

W przypadkach skrajnej głupoty bardzo często ciężko o adekwatny komentarz. Niektórzy piraci drogowi zachowują się po prostu nieodpowiedzialnie, wręcz głupio.

Dzisiaj grzeje:

1. Ukradł ciągnik rolniczy i uciekał przed policją. Uszkodził trzy pojazdy

2. Zrobił zdjęcie w Tatrach, niewiarygodne co uwiecznił. Widok, o którym wielu może tylko pomarzyć

3. Policja ma nowy, skuteczny sposób na karanie kierowców. W jeden dzień ukarano ponad 400 osób

W tym konkretnym przypadku manewr wyprzedzania doprowadził niemal do tragicznego wypadku. Ten kierowca mógł stracić swoje życie i pozbawić go innych kierujących. To wyprzedzanie kwalifikuje się do dożywotniego odebrania prawa jazdy.

Do zdarzenia doszło w sierpniu 2018 roku. Pomimo faktu, że było to jakiś czas temu, warto przypomnieć ten incydent ponieważ jest on idealnym przykładem, który ma przestrzegać innych przed tak głupim zachowaniem na drodze.

65-latek kierujący osobowym Seatem powinien zdawać sobie sprawę, że takie wyprzedzanie nie powinno mieć miejsca. Miał on tyle czasu i miejsca, aby to zakończyć, że aż niedorzeczne, że dalej brnął w swoją głupotę i niebezpieczny manewr.

Długa prosta skutecznie skusiła seniora do niebezpiecznego wyprzedzania. Zdecydował się na taki ruch, bo przed nim znajdowało się kilka TIR-ów.

Auto wjechało prosto w pieszego. Nagranie tragicznego wypadku ze ŚląskaAuto wjechało prosto w pieszego. Nagranie tragicznego wypadku ze ŚląskaCzytaj dalej

Wyprzedził jednego i zamiast schować się na prawy pas, postanowił dokonać rzeczy strasznie głupiej, za którą mógł zapłacić najwyższą cenę. Jego decyzja jest o tyle dziwna, że z przeciwnej strony widać nadjeżdżającego TIR-a.

Dziadek w Seacie postanowił dostarczyć sobie trochę adrenaliny i poszedł na żywioł. Tam gdzie normalna osoba stwierdziłaby, że ten manewr nie ma racji bytu, on stwierdził, że mu się uda.

Pojazd Google Maps potrącił małego jelonka. Straszny wypadek oburzył internautów - WideoPojazd Google Maps potrącił małego jelonka. Straszny wypadek oburzył internautów - WideoCzytaj dalej

Nie schował się, tylko dalej wyprzedzał z uporem maniaka. Jego konsekwencja w działaniu niemal zakończyła się prawdziwą tragedią. Mogło ucierpieć wiele osób. Wszystko przez turbo głupotę 65-latka.

Ostatecznie samochód o mały włos został zmiażdżony. Ciężarówki jakiś cudem się wyratowały, a Seat swój ostry rajd zakończył w rowie. Cud, że nikt poważniej nie ucierpiał.

Nagranie pochodzi z kanału: STOP CHAM

Zobacz także:

1. Czy Agata Duda bez słów całkowicie sprzeciwiła się mężowi? Symboliczne zdjęcia obiegają sieć

2. Kamil Stoch został oszukany na nagrodę? Organizatorzy Raw Air wiszą mu wielkie pieniądze, mistrz zabrał głos

3. Nagranie ze śmiertelnego wypadku w Łodzi. Tragiczne zdarzenie zarejestrowała samochodowa kamerka.

4. Stojąc w korku wyrzucał śmieci przez okno. Inny kierowca dał mu szybką lekcję - Wideo

5. Kierowco, pamiętaj o tym szczególe przy wymianie opon. Może cię kosztować spory mandat

6. Rosyjscy naukowcy aż zamarli. Wulkan wybuchł i wyrzucił nieznany wcześniej minerał, niezwykłe odkrycie

7. Z ostatniej chwili: strzały na rondzie w Warszawie

Następny artykuł