ZDrogi.pl > Motorsport > Jeden błąd mógł go słono kosztować. Kartingowiec dosłownie wzbił się w powietrze - Wideo
Piotr Dutka
Piotr Dutka 19.03.2022 14:56

Jeden błąd mógł go słono kosztować. Kartingowiec dosłownie wzbił się w powietrze - Wideo

Karting Emotion and Passion
Facebook/Karting Emotion and Passion

Jeden, nawet najmniejszy błąd może mieć poważne konsekwencje. Przekonał się o tym kartingowiec, który zanotował spektakularny lot swoim gokartem. W tym konkretnym przypadku, od tragedii dzieliły dosłownie centymetry.

Nie jest żadną tajemnicą, że jazda gokartem dostarcza sporo frajdy i sporą dozę adrenaliny Aspekt rywalizacji pozwala uatrakcyjnić jazdę po torze i sprawia, że ten rodzaj rozrywki jest niezwykle popularny.

Poniższe nagranie pokazuje, że odpowiednia technika jazdy oraz umiejętności odgrywają szczególną rolę w bezpiecznej, a zarazem efektywnej jeździe.

Bohater wideo zanotował efektowny przelot w powietrzu. Jego gokart po kontakcie z szykaną, a następnie uderzeniu w inny pojazd dosłownie wystrzelił w powietrze.

Oglądając materiał z tego ulicznego toru, można śmiało powiedzieć, że incydent mógł zakończyć się znacznie gorzej.

Powietrzna ewolucja i obrót gokarta o 360 stopni wyglądał bardzo efektownie. Ostatecznie pechowiec wylądował za torem. W tym konkretnym przypadku stwierdzenie, że od tragedii dzieliły drobne detale nie będzie nadużyciem.

Na szczęście w wyniku tego zdarzenia nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń i cała sytuacja zakończyła się na jedynie na strachu.

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Powiązane