ZDrogi.pl

Wrc.net

Genialna funkcja już wkrótce w Google Maps. Polscy kierowcy będą zadowoleni

19 Marca 2022

Autor tekstu:

Piotr Dutka

Niezwykle popularna aplikacja Google Maps, wprowadza bardzo istotną funkcję, która zachwyci tysiące kierowców. Specjalny tryb dla kierowców już wkrótce pojawi się na terenie Europy, w tym Polski.

O tym, że nieustanny rozwój, a także ustawiczne poszerzanie swojego grona odbiorów jest dla Google istotną kwestią, wiadomo nie od dziś. Wiadomo, że amerykański gigant, już wkrótce uszczęśliwi tysiące europejskich kierowców.

Ostatnie informacje wskazują, że firma ma w swoich planach wprowadzenie rewolucyjnego trybu dla kierowców, na europejski rynek.

Na ten moment, zdecydowanie większa funkcjonalność Google Maps, jest przeznaczona jedynie dla użytkowników na amerykańskim rynku.

 Według portalu Android Police, rozwiązanie już wkrótce zagości także w innych zakątkach świata, nie wykluczając oczywiście naszego pięknego kraju.

Rewolucyjny tryb oferuje kierowcy naprawdę sporo. Za jego pośrednictwem można bez problemowo wykonywać połączenia telefoniczne, wyszukiwać najszybszą, a zarazem najlepszą trasę, czy chociażby słuchać ulubionej muzyki.

Według wielu światowych mediów, związanych z branżą technologiczną, rozwiązanie zostało właśnie udostępnione na europejski rynek, aczkolwiek jak na razie nie znamy dokładnych szczegółów dotyczących dokładnej daty premiery. Najprawdopodobniej już następna aktualizacja wprowadzi tryb na kierowców na ekrany naszych smartfonów.

Wiele osób zastanawia się, czy zastąpi on słynne Android Auto, czy też będzie dodatkową opcją, stanowiącą atrakcyjną alternatywę. O tym przekonamy się już niebawem.

Tagi:

BezpieczeństwoKierowca

Podobne artykuły

Aktualności

8 tys. zł brutto za pracę na stacji paliw ORLEN? Cudowne oferty pracy kolosa
Czytaj więcej >

Aktualności

Holowanie prawie skończyło się uszkodzeniem obu aut - wideo
Czytaj więcej >

Aktualności

Włoska szkoła motoryzacyjna ma się bardzo dobrze. Koncept nowego Ferrari F40 wygląda bardzo obiecująco
Czytaj więcej >

Aktualności

Znalazłeś monetę w drzwiach twojego samochodu? Uważaj, oznacza duże niebezpieczeństwo
Czytaj więcej >

Aktualności

Ministerstwo opublikowało nowe stawki za odholowanie. Opłaty obejmą też hulajnogi elektryczne
Czytaj więcej >

Aktualności

Resort Infrastruktury ujawnia plany na przyszły rok. Długo oczekiwana zmiana może wejść w życie
Czytaj więcej >
Piotr Dutka

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]