ZDrogi.pl > Aktualności > Genialna funkcja już wkrótce w Google Maps. Polscy kierowcy będą zadowoleni
Piotr Dutka
Piotr Dutka 19.03.2022 15:07

Genialna funkcja już wkrótce w Google Maps. Polscy kierowcy będą zadowoleni

Google Maps dodała dodało nową funkcję
Wrc.net

Niezwykle popularna aplikacja Google Maps, wprowadza bardzo istotną funkcję, która zachwyci tysiące kierowców. Specjalny tryb dla kierowców już wkrótce pojawi się na terenie Europy, w tym Polski.

O tym, że nieustanny rozwój, a także ustawiczne poszerzanie swojego grona odbiorów jest dla Google istotną kwestią, wiadomo nie od dziś. Wiadomo, że amerykański gigant, już wkrótce uszczęśliwi tysiące europejskich kierowców.

Ostatnie informacje wskazują, że firma ma w swoich planach wprowadzenie rewolucyjnego trybu dla kierowców, na europejski rynek.

Na ten moment, zdecydowanie większa funkcjonalność Google Maps, jest przeznaczona jedynie dla użytkowników na amerykańskim rynku.

 Według portalu Android Police, rozwiązanie już wkrótce zagości także w innych zakątkach świata, nie wykluczając oczywiście naszego pięknego kraju.

Rewolucyjny tryb oferuje kierowcy naprawdę sporo. Za jego pośrednictwem można bez problemowo wykonywać połączenia telefoniczne, wyszukiwać najszybszą, a zarazem najlepszą trasę, czy chociażby słuchać ulubionej muzyki.

Według wielu światowych mediów, związanych z branżą technologiczną, rozwiązanie zostało właśnie udostępnione na europejski rynek, aczkolwiek jak na razie nie znamy dokładnych szczegółów dotyczących dokładnej daty premiery. Najprawdopodobniej już następna aktualizacja wprowadzi tryb na kierowców na ekrany naszych smartfonów.

Wiele osób zastanawia się, czy zastąpi on słynne Android Auto, czy też będzie dodatkową opcją, stanowiącą atrakcyjną alternatywę. O tym przekonamy się już niebawem.

Powiązane