Genesis G70
Źródło: Photo by Genesis

Genesis G70 wygląda obłędnie. Przeszedł facelifting i czeka na europejską premierę

Piotr DutkaPiotr Dutka
12 Września 2020

Genesis, dla niewtajemniczonych to luksusowa marka Hyundaia. Model G70 debiutował w motoryzacyjnym świecie już 3 lata temu. Teraz popularny model przeszedł efektowny facelifting i prezentuje się bardzo dobrze. Być może wkrótce zostanie wprowadzony na europejski rynek.

Genesis G70, czyli elegancja w czystej postaci. Być może wkrótce doczekamy się debiutu na europejskim rynku.

Szczerze, modele Genesisa charakteryzuje kilka zasadniczych rzeczy. Mowa o wielkiej gracji oraz elegancji, która w segmencie premium jest po prostu konieczna. Debiut w 2017 roku był bardzo udany, jednak model G70 i tak przeszedł znaczący facelifting, mający na celu wzbudzenie zainteresowania.

Nowy, zmieniony G70 przypomina trochę nieco większy model G80. Pojazd bazuje na tej samej płycie podłogowej co Kia Stinger, jednak jest nieco bardziej drapieżny od swojej koleżanki.

Dzisiaj grzeje:

1. ZUS przygotował prezent dla emerytów, chociaż wielu o nim nie pamięta. Możesz zyskać dużo więcej pieniędzy

2. Wideo – Przerażający wypadek. Zniszczył kilkanaście aut. Audi R8 Spyder rozpadło się na dwie części


Na pierwszy rzut oka widać, że zmian doczekały się tylne światła, klapa bagażnika, dyfuzor, a także klapa bagażnika. Dzięki nim samochód prezentuje się bardzo korzystnie. Te zabiegi mają na celu podkreślić elegancką, atletyczną wręcz budowę nowego G70.

 Nowy Genesis może skutecznie rywalizować z BMW Serii 3, Audi A4 czy Mercedesem Klasy C Nowy Genesis może skutecznie rywalizować z BMW Serii 3, Audi A4 czy Mercedesem Klasy C
fot. Genesis

Wnętrze pojazdu również prezentuje solidny, wysoki poziom. Do naszych usług mamy specjalny system multimedialny z ekranem dotykowym o przekątnej 10,25 cala. Oczywiście bezprzewodowo obsługuje wszelkie możliwe aktualizacje.

Wideo - Koszmarny wypadek. 11-latek potrącony na rowerze w Zielonej Górze. O krok od tragediiWideo - Koszmarny wypadek. 11-latek potrącony na rowerze w Zielonej Górze. O krok od tragediiCzytaj dalej

Niestety za jedną istotną rzecz trzeba zganić producenta. Nie podzielił się on żadnymi informacji dotyczącymi jednostek napędowych oraz ewentualnych zmian.

 Nowy Genesis może skutecznie rywalizować z BMW Serii 3, Audi A4 czy Mercedesem Klasy C

Warto podkreślić, że pojazdy spod szyldu Genesisa będzie można spotkać na europejskim rynku. Bardzo prawdopodobne, że auta trafią do sprzedaży już w przyszłym roku. Według portalu Autocar, samochód ma być kluczem marki do otwarcia drzwi na Stary Kontynent i dostępnych tu klientów.

Zobacz także:

1. Smutne informacje. Nowe szczegóły dotyczące śmierci Gienka Loski

2. Afera z Bońkiem i Kaczyńskim w tle. O sprawie rozpisują się nawet media za granicą

3. Kierowco, miej się na baczności. Nowy przepis ruchu drogowego spędzi sen z powiek wielu zmotoryzowanych

4. Znany poseł PO miał wypadek. Uderzył w niego nietrzeźwy kierowca. Doszło do próby przekupstwa

5. Nowy zakaz za chwilę wejdzie w życie. Będą ogromne kary, uwaga

Następny artykuł