Formuła 1. Pijany kierowca przyłapany - nagrała go kamera
Źródło: Twitter: @SportMoments4Al

Pijany kierowca F1 przyłapany. Nagrali go w dniu urodzin

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
24 Grudnia 2020

Formuła 1 w dzisiejszych czasach znacznie różni się od Formuły z lat 80. Dzisiejsi kierowcy są sportowcami pełną gębą - nad ich kondycją i zdrowiem czuwa cały sztab ludzi. To już nie te czasy, gdy mogli palić, pić, imprezować do upadłego, a rano wziąć zimny prysznic i wsiąść za kółko.

To już nie te czasy, gdy Kierowcy F1 wiedli życie, którego nie powstydziłyby gwiazdy rocka. Sportowcy znajdują się cały czas na świeczniku - nadużywający procentów mogliby być złym przykładem dla młodych właścicieli czterech kółek.
Wszyscy Pamiętamy Jamesa Hunta, który był prawdziwym playboyem i imrezową bestią. W sieci pojawiło się nagranie, które pokazuje, że duch Hunta jest wciąż żywy wśród współczesnych kierowców.

Formuła 1. Podchmielony kierowca przyłapany

Max Emilian Verstappen to urodzony 30 września 1997 w Hasselt holenderski kierowca wyścigowy, który od Grand Prix Hiszpanii 2016 reprezentuje barwy Red Bull Racing. W wieku 17 lat i 166 dni został najmłodszym kierowcą, który uczestniczył w wyścigu Formuły 1 - zadebiutował w Grand Prix Australii 2015 dla Scuderii Toro Rosso. Jest także najmłodszym kierowcą, który zdobył najszybsze okrążenie, miejsce na podium, oraz jest również najmłodszym kierowcą, który wygrał wyścig Formuły 1.

Polska policja zatrzymała amerykańską. Jak zajrzeli do dowodu rejestracyjnego, to dopiero się zdziwiliPolska policja zatrzymała amerykańską. Jak zajrzeli do dowodu rejestracyjnego, to dopiero się zdziwiliCzytaj dalej

Zobacz także: Nastolatek w BMW z impetem wbił się w ciężarówkę. Jego mama zginęła w tragicznych okolicznościach

Formuła 1. Verstappen miał problem z wejściem do mieszkania

Max Verstappen kompletnie pijany został przyłapany, gdy próbował wejść do swojego mieszkania w Monako. Holender tego dnia hucznie obchodził swoje urodziny.
Holenderska telewizja Ziggo w trakcie kręcenia materiałów do filmu uchwyciła kierowcę F1, który musiał zmierzyć się, z pozornie prostym, zdaniem. Wszystko wskazuje na to, że wejście do mieszkania nie przyszło mu z łatwością... zresztą zobaczcie sami:

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Prawdziwa gratka dla fanów motoryzacji. Na sprzedaż trafiło BMW M1 należące do Paula WalkeraPrawdziwa gratka dla fanów motoryzacji. Na sprzedaż trafiło BMW M1 należące do Paula WalkeraCzytaj dalej

Następny artykuł