ZDrogi.pl > Aktualności > zDrogi.pl zmienia się w goniec.pl - Warszawa
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 19.06.2022 02:02

zDrogi.pl zmienia się w goniec.pl - Warszawa

Goniec Moto
Goniec.pl

Portal zdrogi.pl łączy się z serwisem goniec.pl i przyjmie nazwę goniec.pl - Moto. Rebranding to efekt długoterminowej strategii grupy mediowej Iberion, która dąży do wzmocnienia flagowego produktu. To właśnie chęć umocnienia pozycji lidera na polskim Facebooku jest powodem decyzji spółki.

Brand goniec.pl będzie równolegle rozwijać swoje kanały wideo w mediach społecznościowych - na platformach TikTok, Facebook i YouTube.

- Iberion od dawna jest liderem, jeśli chodzi o zasięgi na Facebooku. Połączenie naszych projektów sprawi, że w najbliższym czasie nasza przewaga nad konkurencją w tym zakresie znacznie się powiększy - mówi Maksymilian Tomanek, COO i członek zarządu grupy Iberion.

- Naszym celem jest stworzenie jakościowego portalu motoryzacyjnego, który będzie cennym źródłem informacji zarówno dla fanów motoryzacji, jak i kompletnych laików. Goniec.pl ma być nie tylko obiektywny, ale przede wszystkim ma przekazywać najważniejsze wiadomości - mówi Piotr Szczurowski, który będzie odpowiedzialny za dział motoryzacji.

Tagi:
Powiązane