ZDrogi.pl
Goniec Moto

Goniec.pl

zDrogi.pl zmienia się w goniec.pl - Warszawa

21 Marca 2022

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Udostępnij:

Portal zdrogi.pl łączy się z serwisem goniec.pl i przyjmie nazwę goniec.pl - Moto. Rebranding to efekt długoterminowej strategii grupy mediowej Iberion, która dąży do wzmocnienia flagowego produktu. To właśnie chęć umocnienia pozycji lidera na polskim Facebooku jest powodem decyzji spółki.

Brand goniec.pl będzie równolegle rozwijać swoje kanały wideo w mediach społecznościowych - na platformach TikTok, Facebook i YouTube.

- Iberion od dawna jest liderem, jeśli chodzi o zasięgi na Facebooku. Połączenie naszych projektów sprawi, że w najbliższym czasie nasza przewaga nad konkurencją w tym zakresie znacznie się powiększy - mówi Maksymilian Tomanek, COO i członek zarządu grupy Iberion.

- Naszym celem jest stworzenie jakościowego portalu motoryzacyjnego, który będzie cennym źródłem informacji zarówno dla fanów motoryzacji, jak i kompletnych laików. Goniec.pl ma być nie tylko obiektywny, ale przede wszystkim ma przekazywać najważniejsze wiadomości - mówi Piotr Szczurowski, który będzie odpowiedzialny za dział motoryzacji.

Piotr SzczurowskiAutor

Moim zdaniem samochody są najbardziej zbliżonym do żywej istoty tworem człowieka. Każdy ma swój charakter, historię i potrafi budzić emocje. Od kilkunastu lat śledzę na bieżąco świat motoryzacji, choć najbliższe memu sercu są pojazdy z przełomu lat 80/90. Jestem głównym wydawcą portalu zDrogi.pl i dzielenie się pasją z użytkownikami naszego serwisu sprawia mi ogromną satysfakcję.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@zdrogi.pl

Podobne artykuły

Nowe BMW serii 2 Coupe pokazane. Na rynku od 2022 roku

Nowe BMW serii 2 Coupé pokazane. Nowy model kontynuuje tradycje marki

Czytaj więcej >
Wymiana oleju praca silnika

Wykonali przezroczyste części silnika, żeby zobaczyć jak działa od środka - Wideo

Czytaj więcej >
ORLEN oferuje 8 tysięcy złotych za pracę na stacji

8 tys. zł brutto za pracę na stacji paliw ORLEN? Cudowne oferty pracy kolosa

Czytaj więcej >
Holowanie dwóch Opli

Holowanie prawie skończyło się uszkodzeniem obu aut - wideo

Czytaj więcej >