ZDrogi.pl > Motorsport > Adam Kornacki rywalizuje z influencerami. Rusza „Super Jazda”!
Barbara Daszuta
Barbara Daszuta 15.06.2022 02:02

Adam Kornacki rywalizuje z influencerami. Rusza „Super Jazda”!

Adam Kornacki
Materiały Partnera

Wyścigi Mitsubishi Lancer Evo, slalom najpopularniejszym z polskich Fiatów 126p i zmiana koła w Mini zbudowanym przez Grzegorza Dudę? Wystartowała „Super Jazda”, czyli nowy format rozrywkowy na motoryzacyjnym YouTube. Zmierzą się w nim znani i lubiani. Czy Jerzy Dudek okaże się szybszy od Marceliny Zawadzkiej? Jak ze zmianą koła poradzą sobie youtuberzy Qesek i Natsu?

Popularne twarze, ciekawe samochody i rywalizacja na torze wyścigowym. Nietuzinkowy format z profesjonalnie wykonaną produkcją – tor, ryk silników, ujęcia jak z odcinka specjalnego i masa humoru – wszystko wpisuje się w innowacyjne podejście bukmachera do rozrywki i daje duża dawkę zabawy. Emocji  już teraz dostarcza inauguracyjny odcinek „Super Jazdy”, w którym Adam Kornacki wyznaczył poziom w poszczególnych konkurencjach poskramiając na torze Cwaniaka-Mini i rajdowego potwora Mistubishi. Zdradził także, dlaczego nie może jeździć w rajdach. To do jego wyników będą próbowali równać mniej doświadczeni na torze, ale równie popularni uczestnicy. 

Obejrzyj jak Kornacki wystraszył Filipa Nowobilskiego w pierwszym odcinku!

Na kanale Youtube Superbet, czeka także ciekawy konkurs. Masz w nim szansę na spotkanie ze zwycięzcą „Super Jazdy”! Wystarczy w komentarzu pod filmem napisać który z trzech super samochodów  podoba Wam się najbardziej i dlaczego. Nieograniczone pole do pokazania swojej kreatywności i do wspólnej zabawy.

>

Pomysłodawcą i sponsorem „Super Jazdy” są zakłady bukmacherskie Superbet, które kolejny raz potwierdzają swoim działaniem, że traktują swój biznes inaczej niż konkurencja. Jako pierwsi z tej branży puszczają oko w kierunku fanów czterech kółek – i to z dużym rozmachem. 

Kogo zobaczymy w kolejnych odcinkach „Super Jazdy”?

>

Jerzy Dudek – Jeden z najpopularniejszych bramkarzy w historii Reprezentacji Polski, zwycięzca Ligi Mistrzów w barwach Liverpoolu oraz ambasador Superbet. Jurek jest wielkim miłośnikiem motoryzacji i ma za sobą pierwsze doświadczenia na torach wyścigowych. Czyżby faworyt?

Filip „Duży w Maluchu” Nowobilski – Prowadzi popularny talk-show „Duży w maluchu”. Otwarte rozmowy z niekonwencjonalnym gośćmi przeprowadza w swoim ukochanym, złotym Fiacie 126p, którego użyczył na potrzeby realizacji „Super Jazdy”. Bliski zawału serca już w pierwszym dniu nagraniowym.

Natalia „Natsu” Kaczmarczyk – Team X i ponad 1 300 000 obserwujących na Instagramie mówią same za siebie. Nie jest jej straszna walka w formule MMA, więc nie wymięknie także przed odkręceniem i przykręceniem koła. Kasa jaką zarobiła w social mediach prawdopodobnie nie zmieści się w „Maluchu” Filipa.

Marcelina Zawadzka – Miss Polonia 2011, prezenterka TV i uczestniczka „Tańca z gwiazdami”. Niech Was to jednak nie zmyli! Marcelina jest również zaangażowana w motosport, uwielbia motocykle i wzięła udział w Africa Eco Race trasą Dakaru! Będzie gorąco.

Kacper „Qesek” Misztal – Z profesjonalnego grania w piłkę nożna wyeliminowała go kontuzja, ale swoją autentycznością i uporem został w futbolu jako twórca jednego z najpopularniejszych kanałów YouTube o tej tematyce. Slalom na torze wyścigowym to jednak nie to samo co slalom z piłką przy nodze!

Kiedy następna część „Super Jazdy”?

Kolejne odcinki „Super Jazdy” będzie można obejrzeć w dniach 15 października (piątek), 21 października (czwartek) i 27 października (środa).

Gdzie obejrzeć „Super Jazdę”?

Wszystkie odcinki i materiały specjalne poświęcone „Super Jeździe” będą dostępne na kanale YouTube zakładów bukmacherskich Superbet.

Zakłady bukmacherskie Superbet, to legalna w Polsce, międzynarodowa marka. Oferuje rozwiązania dzięki którym rozrywka wokół zakładów sportowych może być prosta i darmowa. Superbet jest w Polsce liderem w udostępnianiu użytkownikom darmowych streamingów z wydarzeń sportowych oraz gier free to play. Dostępne są one zarówno na stronie www.superbet.pl, jak i w aplikacjach mobilnych Superbet.

Przeczytaj także: Graj za darmo o Super Mini

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Artykuł zewnętrzny

KOMUNIKAT O KONSEKWENCJACH UDZIAŁU W NIELEGALNYCH GRACH HAZARDOWYCH Zgodnie z art. 89 ust. 1 pkt 3 Ustawy o grach hazardowych karze pieniężnej podlega uczestnik w grze hazardowej urządzanej bez koncesji lub zezwolenia. Zgodnie z art. 107 § 2 Kodeksu karnego skarbowego karze grzywny do 720 stawek dziennych albo karze pozbawienia wolności do lat 3, albo obu tym karom łącznie podlega, kto na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej uczestniczy w zagranicznej grze losowej lub zagranicznym zakładzie wzajemnym. Zgodnie z art. 109 kks uczestnik w grze losowej, zakładzie wzajemnym, grze na automacie, urządzonych lub prowadzonych wbrew przepisom ustawy lub warunkom koncesji lub zezwolenia, podlega karze grzywny do 120 stawek dziennych.

KOMUNIKAT O RYZYKU ZWIĄZANYM Z UCZESTNICTWEM W ZAKŁADACH BUKMACHERSKICH Pamiętaj, że uczestnictwo w zakładach wzajemnych jest hazardem. Uprawiając hazard można stracić kontrolę nad graniem i uzależnić się. Uprawianie patologicznego hazardu, czyli tego, będącego wynikiem uzależnienia, może w skrajnych przypadkach prowadzić do zadłużenia, problemów zdrowotnych, zawodowych oraz rodzinnych. Pamiętaj, aby uczestnicząc w zakładach bukmacherskich: nigdy nie pożyczać pieniędzy na grę; nigdy nie starać się odrobić strat po przegranej grze; zachować równowagę pomiędzy grą i innymi zajęciami; nie traktować gry jako sposób na zarabianie pieniędzy; grać tylko pieniędzmi przeznaczonymi na rozrywkę, nie używać tych przeznaczonych na codzienne wydatki.

Tagi: