Zmarł młody piłkarz - walczył o życie przez miesiąc
Źródło: Photo by Zoran Kokanovic on Unsplash

Polski piłkarz przegrał mecz o życie - Tragiczny finał wypadku w Lublinie

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
23 Września 2020

Zmarł młody piłkarz. Przegrał blisko miesięczną walkę o życie. Smutną wieść przekazał klub na swojej oficjalnej stronie internetowej. Dominik ucierpiał w wypadku, do którego doszło 23 sierpnia.

Pod koniec sierpnia Dominik Kazan został przetransportowany śmigłowcem do Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 4 w Lublinie. Trafił tam po potrąceniu przez samochód. Niestety, mimo długiej walki, lekarzom nie udało się uratować jego życia.

Zmarł młody piłkarz - miał zaledwie 23 lata.

Chciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoChciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoCzytaj dalej

Zobacz także: Na oczach matki ukradł auto z dzieckiem w środku. Nagle wrócił się i zaczął jej grozić policją

Piłkarz czwartoligowej Unii Hrubieszów został potrącony przez samochód 23 sierpnia. Dominik był w stanie ciężkim. Po niemal miesięcznym pobycie w szpitalu sportowiec zmarł 21 września. O jego przedwczesnej śmierci poinformował klub na swojej stronie internetowej.

Zmarł po niemal miesięcznej walce o życie. Lekarzom nie udało się go uratować.

Dominik miał zaledwie 8 lat, gdy rozpoczął swoją przygodę z piłką nożną w Unii Hrubieszów. Skromy piłkarz skończył studia na AWF w Białej Podlaskiej, a następnie reprezentował barwy Wisły Puławy. W Unii Hrubieszów pełnił funkcję środkowego obrońcy. Trenował również grupę juniorów młodszych w hrubieszowskim klubie.

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Nietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieNietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieCzytaj dalej

Następny artykuł