Złodziej Volkswagenów Golfów został zatrzymany
Źródło: Materiały Policyjne

Kolekcjoner cudzych Golfów zatrzymany. 25-latkowi grozi do 10 lat

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
1 Stycznia 2021

Złodziej działający w okolicach Jeleniej Góry został zatrzymany. Mężczyzna miał na koncie kradzieże przynajmniej dwóch Volkswagenów Golfów oraz włamanie do garażu. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Jeleniej Góry zatrzymali 25-letniego mieszkańca powiatu lwóweckiego, który jest podejrzanym o kradzieże z włamaniem.

Jak ustalili śledczy, mężczyzna w grudniu włamał się do jednego z garaży w Jeleniej Górze, skąd ukradł Volkswagena Golfa.

Złodziejowi grozi do 10 lat więzienia

Poza autem zniknęły również różnego rodzaju narzędzia, elektronarzędzia oraz części samochodowe o łącznej wartości 12 tysięcy złotych.

W trakcie prowadzonych w tej sprawie czynności policjanci ustalili, że mężczyzna ukradł we Wrocławiu kolejnego Golfa. Jego wartość właściciel oszacował na 5 tysięcy złotych.

Złodziej Volkswagenów Golfów został zatrzymany

Chciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoChciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoCzytaj dalej

Zobacz także: Na oczach matki ukradł auto z dzieckiem w środku. Nagle wrócił się i zaczął jej grozić policją

Policjanci skradzione pojazdy oraz część utraconego mienia odnaleźli na jednej z posesji znajdujących się na terenie powiatu lwóweckiego.

Złodziej został zatrzymany. Obecnie policjanci ustalają wszystkie okoliczności tej sprawy.

25-letni mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Za popełnione przestępstwa grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Nietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieNietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieCzytaj dalej

Następny artykuł