ZDrogi.pl
Straż miejska Bełchatów

Straż miejska Bełchatów

Zdemolował auto i wjechał w słup. Z piwem w ręku chciał zbiec z miejsca zdarzenia

6 Maja 2021

Autor tekstu:

Piotr Dutka

Udostępnij:

Pewien 42-letni mieszkaniec Bełchatowa zdecydowanie przekroczył wszelkie granice. Będąc pod znacznym wpływem alkoholu, zdemolował samochód, a następnie uderzył w betonowy słup. Po wszystkim zdecydował się na ucieczkę. Po krótkim pościgu został zatrzymany przez strażnika miejskiego.

Zachowanie niektórych kierowców jest kompletnie niezrozumiałe. Jednak poniższy przypadek jest tak nietypowy, że przebija większość kuriozalnych sytuacji.

W roli głównej wystąpił pewien 42-latek, który zdecydował się wsiąść za kierownicę, będąc kompletnie pijany. Podczas swojej szaleńczej jazdy staranował inny pojazd, a następnie uderzył w betonowy słup.

Incydent miał miejsce w miniony wtorek, 4 maja na osiedlu Dolnośląskim w Bełchatowie. Około godziny 20.00, lokalni policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące ujęcia nietrzeźwego kierującego.

Według ustaleń bełchatowskich funkcjonariuszy nietrzeźwy mężczyzna wjechał z osobówkę marki Aixam, a swoją niebezpieczną jazdę zakończył uderzeniem w betonowy słup. Jak się okazało, nie był to koniec popisów nieodpowiedzialnego kierującego.

Po wszystkim wysiadł z samochodu i z zaczął uciekać z piwem w ręku. Na szczęście odpowiednia reakcja świadków zdarzenia pomogła w ujęciu pijanego kierowcy. Okazało się, że wśród nich znajduje się strażnik miejski, który w chwili zdarzenia był już po służbie.

Nieodpowiedzialny kierujący został bardzo szybko przekazany w ręce mundurowych. Ci zdecydowali się przebadać go alkomatem na obecność alkoholu w jego organizmie. Okazało się, że mężczyzna jest kompletnie pijany, ponieważ miał on w swoim organizmie aż 3 promile alkoholu.

42-latek stracił już swoje prawo jazdy. Teraz odpowie przed sądem za swoje kompletnie niezrozumiałe zachowanie. Mundurowi przesłuchali wszystkich świadków, a także zebrali niezbędny materiał dowodowy, który posłuży w dalszym śledztwie.

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@zdrogi.pl

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na redakcja@zdrogi.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.plPodobne artykuły

Kierowca agresywny atak

Na drogach

Nowy Sącz. Agresywny pasażer rzucił się na kierowcę - Wideo

Czytaj więcej >
Mercedes wypadek w deszczu

Na drogach

Wypadek w trakcie ulewy. Dwa Mercedesy zderzyły się czołowo

Czytaj więcej >
Kierowca forda mondeo

Na drogach

Niepotrzebna eskalacja agresji na drodze. Winna była osoba trzecia - Wideo

Czytaj więcej >
Ochotnicza Straż Pożarna w Cybince

Na drogach

Osobowe BMW rozbiło się na przydrożnym drzewie. Młody kierowca nie miał szans na przeżycie

Czytaj więcej >
Kolizja parkingowa nie powiadomił poszkodowanej

Na drogach

Po "przycierce" obiecał kontakt z poszkodowaną. Nie wiedział, że jest nagrywany - Wideo

Czytaj więcej >
Ciężarówka kolizja z Sharanem

Na drogach

Próbował wyhamować kierowcę ciężarówki. Szybko tego pożałował - Wideo

Czytaj więcej >