ZDrogi.pl
STOP CHAM

STOP CHAM

Wysiadł z mercedesa zablokował ruchliwą drogę z powodów fizjologicznych - Wideo

24 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Piotr Dutka

Udostępnij:

Potrzeby fizjologiczne są bezpośrednio powiązane z biologicznym istnieniem człowieka, a co za tym idzie prawidłowym funkcjonowaniem jego organizmu. Nie jest tajemnicą, że gdy nasz pęcherz powoli odmawia posłuszeństwa, nie należy tego lekceważyć. Pewien uczestnik ruchu najwyraźniej bardzo poważnie dba o swoje zdrowie, bądź też po prostu nie mógł już wytrzymać, dlatego zdecydował się załatwić na środku ruchliwej drogi.

Na publicznych drogach możemy być świadkami wielu różnych sytuacji. Niektóre z nich są tak nietypowe, że dosłownie przecieramy oczy ze zdumienia. Poniższe wideo należy właśnie do tego typu sytuacji.

Pewien mężczyzna zdecydowanie nie mógł wytrzymać i musiał załatwić swoją potrzebę. Ja wiadomo, jest to normalna rzecz, która jest tożsama z każdy z nas. Niestety, ale delikwent wybrał bardzo niestandardowe miejsce, by pozbyć się niechcianego balastu.

Mężczyzna wysiadł z drogiego mercedesa i zdecydował się na oddanie moczu na środku ruchliwej ulicy. Robi to bardzo swobodnie, bez większej krępacji oraz zawstydzenia.

Ten nietypowy incydent miał miejsce w Warszawie na ulicy Modlińska już jakiś czas temu, aczkolwiek pokazuje on, że nasze rodzime drogi są po prostu charakterystyczne. Zadajmy sobie jedno zasadnicze pytanie. Czy takie rozwiązanie jest bezpieczne? Odpowiedź jest jasna i klarowna.

Opis filmu, który pojawił się już jakiś czas temu na kanale STOP CHAM, jasno i wyraźnie podkreśla powagę sytuacji. Gdy przyciśnie na światłach, nie ma mocnych. Oczywiście jest to szczera prawda, aczkolwiek znamy przynajmniej kilka zdecydowanie lepszych miejsc do załatwienia swoich potrzeb.

Komentarze internautów również nie pozostawiają suchej nitki na bohaterze poniższego nagrania.

Masa jest, gwiazda w leasing jest, dres jest, adasie są, powiększona prostata jest... - wskazał jeden z użytkowników serwisu Youtube.

Żadnego szacunku dla siebie, a tym bardziej do innych. Takiemu to pampers pasuje. - dodała inna osoba.Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@zdrogi.pl

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na redakcja@zdrogi.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Podobne artykuły

Śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego

Na drogach

Tragiczny wypadek w Lubuskim. Ojciec zginął na oczach trójki dzieci

Czytaj więcej >
Kierowca jechał samoróbką nocą bez świateł. Był pijany i miał zakaz prowadzenia pojazdów

Na drogach

Nocą bez świateł jechał „samoróbką” - miał 3,5 promila​

Czytaj więcej >
KMP Ostrołęka

Na drogach

Osobówka wbiła się w bariery ochronne. Młody kierowca zginął w strasznych okolicznościach

Czytaj więcej >
Alkomat policyjny. Materiały Policyjne

Na drogach

Kościan. 18-latek jeszcze nie odebrał prawa jazdy, a już je stracił

Czytaj więcej >
16-latek rozbił toyotę rodziców. Materiały Policyjne

Na drogach

16-latek zabrał auto rodzicom. Jazdę zakończył na słupie

Czytaj więcej >
Kierowca ścigał się z motocyklistami, gdy jego partnerka zaciągnęła ręczny. Doszło do groźnego wypadku.

Na drogach

Kierowca ścigał się z motocyklistami, gdy jego partnerka zaciągnęła ręczny - Wideo

Czytaj więcej >