Wypadek w lubelskim
Źródło: Materiały Policyjne

Kompletnie pijana i z dziećmi w aucie spowodowała wypadek

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
3 Sierpnia 2020

38-latka kierująca Renault Espace doprowadziła do zderzenia z kierującą samochodem Volkswagenem Polo. Kompletnie pijana kobieta wiozła swoje dzieci. Trudno wyobrazić sobie jak matka może wsiąść pijana za kierownicę.

Trudno wyobrazić sobie jak matka może wsiąść pijana za kierownicę. Jeszcze trudniej zrozumieć, co nią kierowało, kiedy wsadzała do auta swoje małe dzieci.

Do takiej sytuacji doszło w miejscowości Paszki Małe w województwie lubelskim. Kompletnie pijana 38-latka doprowadziła do poważnego wypadku.Do wypadku doszło w sobotę 1 sierpnia po południu w Paszkach Małych.

Jak informują lubelscy policjanci, około godziny 17.30 na drodze krajowej nr 19 38-latka kierująca Renault Espace doprowadziła do zderzenia z kierującą samochodem Volkswagenem Polo.

Wypadek w lubelskim - Kompletnie pijana kobieta wiozła swoje dzieci.

Wideo-Koszmarny wypadek na A4. Kierowca osobówki dostał zawału podczas jazdy autostradąWideo-Koszmarny wypadek na A4. Kierowca osobówki dostał zawału podczas jazdy autostradąCzytaj dalej

- Znajdując się na skrzyżowaniu, wjechała wprost pod koła jadącego drogą z pierwszeństwem auta - informuje Piotr Mucha, rzecznik prasowy policji w Radzyniu Podlaskim.
Volkswagenem podróżowały trzy osoby - 46-letnia kierująca oraz dwie pasażerki. W wyniku wypadku doznały obrażeń ciała i zostały przetransportowane do szpitala.

Wypadek w lubelskimWypadek w lubelskim
Materiały Policyjne

- Natomiast przeprowadzone przez policjantów na miejscu badanie alkomatem wykazało, że w chwili zdarzenia kierująca renault była w stanie nietrzeźwości, w organizmie miała ponad 3,5 promila alkoholu. Co więcej, przewoziła w aucie dwójkę małych dzieci w wieku 5 i 6 lat - powiedział Super Expressowi rzecznik radzyńskiej policji.

Wypadek w lubelskim - Kobieta została aresztowana. O jej dalszych losach zadecyduje sąd.

- Grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności. Informacja o zaistniałym zdarzeniu zostanie również przesłana do Sądu Rodzinnego i Nieletnich - mówił w rozmowie z Super Expressem Piotr Mucha.

Wypadek w lubelskimWypadek w lubelskim
Materiały Policyjne

Zobacz także:

1. Kierowco, miej się na baczności. To w tych miejscach policja łapie na potęge
2. Dostawczak zgnieciony jak puszka. Koszmarny wypadek w miejscowości Grodziec
3. Wideo - Dramatyczny wypadek. Rekordowo pijany kierowca dosłownie zmiótł z powierzchni betonowy płot
4. Tragiczny wypadek. Osobówka z ogromną siłą wbiła się w tył kombajnu rolniczego. Zginęły dwie osoby
5. Wideo - Starszy pan został bardzo brutalnie wyrzucony z autobusu. Palił papierosa w komunikacji miejskiej
6. 13-latek był prześladowany przez rówieśników. Na pomoc przyszedł mu gang motocyklistów

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł