Wypadek na S7 - Edyta Górniak krok od tragedii
Źródło: YouTube: Pomponik.pl

Wideo - Eksplozja na S7, Edyta Górniak o krok od tragedii

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
7 Sierpnia 2020

Wypadek na trasie S7 - Edyta Górniak (47 l.) noc z 5 na 6 sierpnia zapamięta na długo. Jak ustalili biegli, pojazd stanął w płomieniach z powodu nieszczelności zbiornika paliwa. Na całe szczęście nikt w wypadku nie ucierpiał. Edyta Górniak, jak tylko usłyszała ogromny trzask, kazała swojemu szoferowi się zatrzymać.

Wypadek na trasie S7 - Edyta Górniak (47 l.) noc z 5 na 6 sierpnia zapamięta na długo.

Na drodze ekspresowej S7 z Krakowa do Warszawy doszło do bardzo groźnego wypadku. TIR jadący raptem kilka metrów od samochodu Edyty Górniak nagle eksplodował.
Jak ustalili biegli, pojazd stanął w płomieniach z powodu nieszczelności zbiornika paliwa. Na całe szczęście nikt w wypadku nie ucierpiał.

Koszmarny wypadek z udziałem nastolatka. Kompletnie pijany kierowca potrącił go na oczach jego matkiKoszmarny wypadek z udziałem nastolatka. Kompletnie pijany kierowca potrącił go na oczach jego matkiCzytaj dalej

„Edyta na własne oczy widziała całą akcję. Jak tylko usłyszała ogromny trzask, kazała swojemu szoferowi się zatrzymać. Po raz kolejny przydały jej się umiejętności, które nabyła w programie TVN-u” - mówił informator portalowi pomponik.pl.
Edyta Górniak zachowała zimną krew i od razu złapała za telefon, aby wezwać służby ratunkowe. Te przyjechały błyskawicznie.

Wypadek zakończył się szczęśliwie. Kierowca ciężarówki przez dłuższą chwilę był w szoku, ale wyszedł z tej tragedii cały i zdrowy.

Zobacz także:

1. Koszmarny wypadek z udziałem nastolatka. Kompletnie pijany kierowca potrącił go na oczach jego matki
2. Przerażający wypadek. Osobowy Volkswagen dosłownie wbił się w ciężarówkę. Zginęła młoda kobieta
3. Wideo - Śmiertelnie groźny incydent. Żywioł zniszczył samochód w rekordowym tempie
4. Utrata prawa jazdy za... regulację wycieraczek. Nadchodzi rewolucja w przepisach?
5. Wideo - Wybuch w Bejrucie nagrany z jadącego auta. Fala uderzeniowa zniszczyła BMW
6. Dziwne oznaczenia na radiowozach - Co oznaczają? Bardzo ważne

Następny artykuł