Wypadek Tesla
Źródło: Youtube

Wideo - Koszmarny wypadek. Po tym zderzeniu Tesla Model X dosłownie wystrzeliła w powietrze

Piotr DutkaPiotr Dutka
31 Lipca 2020

Brawura, duża prędkość oraz brak wyobraźni na drodze są bezpośrednimi przyczynami wielu wypadków drogowych. Tak było również i w tym przypadku. Rozpędzony samochód z impetem wjechał w czekającą na światłach Teslę Model X. Elektryk dosłownie wystrzelił w powietrze.

Wypadek, który wyglądał bardzo tragicznie. Tesla Model X dosłownie wystrzeliła w powietrze.

Poniższy filmik powinien być idealną przestrogą dla wszystkich piratów drogowych. Widać na nim jak pędzący biały samochód z impetem wjeżdża w Teslę Model. Samochód elektryczny obrywa tak mocno, że dosłownie unosi się w powietrzu.

Warto podkreślić, że pomimo ogromu zderzenia, wszyscy uczestnicy tego zdarzenia wyszli z niego bez szwanku.

Najprawdopodobniej kierowca białego auta chciał szybko przemknąć przez światła. Główną przyczyną odbicia w prawą stronę, może być brak wolnego miejsca. Dlatego doszło do tego strasznego wypadku.

Wideo-Koszmarny wypadek na A4. Kierowca osobówki dostał zawału podczas jazdy autostradąWideo-Koszmarny wypadek na A4. Kierowca osobówki dostał zawału podczas jazdy autostradąCzytaj dalej

Z policyjnego raportu wynika, że kierujący białym samochodem wyszedł z pojazdu przez przednią szybę, która została uszkodzona. Doznał kilku niegroźnych skaleczeń. Kobieta z Tesli czekała na przybycie pomocy medycznej. Wszystko wskazuje na to, że jej życie nie jest zagrożone.

Poniższe nagranie udowadnia, że Tesla Model X jest bardzo bezpiecznym samochodem. Świadczy o tym, że auto wytrzymało potężne uderzenie zaskakująco dobrze.

Zobacz także:

1. Kierowco, uważaj. Nowa metoda złodziei samochodów. Czy można się przed nią obronić?

2. Koszmarny wypadek. Ten kierowca zbyt dosłownie wziął słowa na rondzie prosto

3. Cztery razy zdawał test na prawo jazdy za kolegę. Usłyszał zarzuty

4. Przepisy są bezlitosne. Surowe kary za przejazd na żółtym świetle

5. Zdjęcia - Polonez powróci na polskie drogi. Wygląda obłędnie. Jeden szczegół zaskakuje

Następny artykuł