Wypadek Radzymin
Źródło: Pogotowie Ratunkowe

Dramatyczny wypadek. Bus z impetem wbił się w tył TIR-a. Wśród poszkodowanych są dzieci

Piotr DutkaPiotr Dutka
31 Lipca 2020

W piątek na trasie S8 w okolicy Radzymina doszło do bardzo poważnego wypadku. Według informacji przekazanych przez straż pożarną, rannych zostało kilka osób w tym dzieci. Na miejscu musiał lądować śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Wypadek, który mógł zakończyć się tragicznie. Bus z impetem wjechał w tył TIR-a.

Do tego bardzo poważnego zdarzenia doszło na wysokości Radzymina w województwie mazowieckim. Zderzyły się samochód ciężarowy oraz bus, którym podróżowała czteroosobowa rodzina. Wśród poszkodowanych są dzieci.

Ośmioletni chłopiec został przetransportowany śmigłowcem do szpitala, natomiast 5-letnia córka oraz jej matka zostały zabrane karetką pogotowia.

Początkowo GDDKiA informowała o utrudnieniach w obu kierunkach. W chwili lądowania i startu śmigłowca LPR droga była całkowicie zamknięta.

Mandaty z fotoradarów będą zdecydowanie wyższe. To nie koniec koszmarnych wiadomości dla polskich kierowcówMandaty z fotoradarów będą zdecydowanie wyższe. To nie koniec koszmarnych wiadomości dla polskich kierowcówCzytaj dalej

Piotr Świstak z Komendy Stołecznej Policji poinformował, że najbardziej prawdopodobną przyczyną tego wypadku było wjechanie przez busa w tył naczepy TIR-a.

Zobacz także:

1. Przepisy są bezlitosne. Surowe kary za przejazd na żółtym świetle

2. Zdjęcia - Polonez powróci na polskie drogi. Wygląda obłędnie. Jeden szczegół zaskakuje

3. Kierowca TIR-a zdążył przekazać żonie, że ma zawał. Upuścił telefon, nim powiedział, w jakim jest kraju

4. Figle w aucie - Czy grozi za nie mandat? Wbrew pozorom to nie takie oczywiste

5. Leciwy maluch „wpadł” w ręce policji. Starszy Pan musiał się gorzko tłumaczyć

Następny artykuł