Wypadek na A4
Źródło: STOP CHAM

Wideo-Koszmarny wypadek na A4. Kierowca osobówki dostał zawału podczas jazdy autostradą

Piotr DutkaPiotr Dutka
30 Lipca 2020

Zawał serca jest niezwykle niebezpieczny, szczególnie podczas jazdy samochodem. Na autostradzie A4 obok zjazdu na DK86 doszło do dramatycznego zdarzenia. Kierowca jadący trasą dostał nagłego ataku serca. Mężczyzna stracił całkowite panowie nad pojazdem, powodując ogromne zagrożenie na drodze.

Wypadek, który mógł skończyć się jeszcze tragiczniej. Kierowca dostał zawału serca podczas jazdy autostradą.

Do bardzo niebezpiecznego zdarzenia doszło na autostradzie A4 tuż przy zjeździe na DK86. Kierujący osobowym Audi A4 nagle dostał zawału serca. Mężczyzna podróżował wraz ze swoją żoną. W wyniku problemów z sercem jego samochód zaczął poruszać się po pasach ruchu w niekontrolowany sposób.

Pojazd uderzył w barierki, a następnie zjechał na sam środek ruchliwej autostrady, powodując ogromne zagrożenie w ruchu drogowym. Wkrótce doszło do groźnej kolizji z rozpędzonym Oplem. Po tym uderzeniu Audi uderzyło w barierki ochronne.

Samochód przejechał po kobiecie, która opalała się na plaży. Musiano ją operowaćSamochód przejechał po kobiecie, która opalała się na plaży. Musiano ją operowaćCzytaj dalej


Niestety, ale 66-letni kierowca, który dostał zawału, zmarł. Jego żonie nic poważnego się nie stało. Szczęście w nieszczęściu, że nagły zawał nie spowodował większej katastrofy w ruchu drogowym.

Kobieta nie miała prawa jazdy, dlatego nie wiedziała jak odpowiednio się zachować w danej sytuacji. Dodatkowo szok oraz stres całą sytuacją spotęgowały jej bezradność.

Zobacz także:

1. Zdjęcia - Dramat na węźle Konotopa. BMW bez kierowcy i makabryczne odkrycie

2. Kierowco, uważaj. Nowa metoda złodziei samochodów. Czy można się przed nią obronić?

3. Koszmarny wypadek. Ten kierowca zbyt dosłownie wziął słowa na rondzie prosto

4. Przepisy są bezlitosne. Surowe kary za przejazd na żółtym świetle

5. Leciwy maluch „wpadł” w ręce policji. Starszy Pan musiał się gorzko tłumaczyć

Następny artykuł