Wypadek Babcia
Źródło: Viral hog

Wideo – Blisko koszmarnego wypadku na pasach. Babcia dosłownie oszukała śmierć

Piotr DutkaPiotr Dutka
25 Lipca 2020

Słynne polskie przysłowie głosi, że czasami szczęściu trzeba dopomóc. Pewna starsza pani przechodząc przez pasy drogowe na jedynym z ruchliwych skrzyżowań mogła mówisz o prawdziwym farcie. To nagranie udowadnia, że o życiu człowieka nierzadko może zdecydować kilka centymetrów.

Wypadek na pasach. Starsza pani zostałaby dosłownie rozjechana na pasach. Zadecydowało kilka centymetrów.

Do nietypowego zdarzenia doszło 18 lipca w mieście Vladimir w Rosji. Pewna starsza Pani przechodziła przez jedno z tamtejszych przejść dla pieszych. Widać, że miała trudności, by pokonać znaczący dystans. Chwilę potem niemal doszło do tragedii.

O tym, że o życiu człowieka mogą decydować centymetry, udowadnia poniższe nagranie. Starsza kobieta dochodząc do końca przejścia, została prawie rozjechana przez krewkiego kierowcę.

Policja wprowadza istotne zmiany. Polscy kierowcy będą bardzo zaskoczeniPolicja wprowadza istotne zmiany. Polscy kierowcy będą bardzo zaskoczeniCzytaj dalej

Na całe szczęście do potrącenia brakło kilku centymetrów, które zdecydowały o przeżyciu kobiety. Starsza Pani po tym incydencie powinna podziękować Opatrzności za uratowanie jej życia.

Zobacz także:

1. Leciwy maluch „wpadł” w ręce policji. Starszy Pan musiał się gorzko tłumaczyć

2. Kierowca TIR-a myślał, że nikt nie zauważy. ITD wyprowadziło go z błędu. Dostał gigantyczny mandat

3. Zabierają prawa jazdy na potęgę. W wakacje możesz je stracić nie tylko za prędkość

4. Kierowco, nowe przepisy coraz bliżej. Tak prosto jeszcze nie było

5. Kultowe Ferrari F40 kompletnie zniszczone podczas jazdy próbnej. Pechowy kierowca ma na sumieniu auto warte prawdziwą fortunę

Następny artykuł