Wypadek z Łodzi
Źródło: Policja

Wideo - Przerażający wypadek z Łodzi. Kompletnie pijany motocyklista zabił swojego kolegę

Piotr DutkaPiotr Dutka
9 Sierpnia 2020

Tragiczny wypadek z Łodzi wstrząsnął całą Polską. Alkohol jest jednym z najpopularniejszych czynników przez które rok rocznie ginie mnóstwo uczestników ruchu drogowego. Przypadek z Łodzi jest tego odpowiednim przykładem. Do tragicznego wypadku doszło w środę rano w centrum Łodzi. Zginął młody mężczyzna.

Wypadek, który skończył się tragicznie. Kompletnie pijany motocyklista zabił swojego młodszego kolegę.

Do tego koszmarnego zdarzenia doszło w środę rano w Łodzi. Szalona jazda pijanego motocyklisty skończyła się tragicznie. Kierujący jednośladem w wyniku wypadku doznał ciężkich uszkodzeń ciała, natomiast jego młodszy kolega stracił swoje życie.

Do wypadku doszło 5 sierpnia około godziny 7.30 w Łodzi. 37-letni motocyklista bez uprawnień jechał pomiędzy ulicami Kilińskiego i Narutowicza wydzielonym torowiskiem tramwajowym.


Nagle stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w latarnię uliczną, następnie w sygnalizator, po czym znalazł się na pasie zieleni. Pasażer wypadł z motocykla, a następnie uderzył głową w sygnalizator. Pomimo podjętej reanimacji mężczyzna zmarł.

Wideo - Dramatyczny wypadek. Upadł na asfalt przy prawie 200 km/h. Motocyklista miał na sobie jedynie klapki i spodenkiWideo - Dramatyczny wypadek. Upadł na asfalt przy prawie 200 km/h. Motocyklista miał na sobie jedynie klapki i spodenkiCzytaj dalej

Kierujący został zatrzymany. Trafił z urazem nogi do szpitala. Był pijany. Miał dwa i pół promila alkoholu w organizmie. Pobrano od niego także krew, by ją zbadać pod kątem środków odurzających.

Za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym mężczyźnie grozi do 12 lat więzienia. Prokuratura wystąpiła z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie 37-latka.

Zobacz także:

1. Wideo - Wybuch w Bejrucie nagrany z jadącego auta. Fala uderzeniowa zniszczyła BMW

2. Mandat za korzystanie z wideorejestratora. W skrajnej sytuacji grozi nam nawet więzienie

3. Rekordowa kontrola policji. Ten kierowca dostał 21 punktów karnych i gigantyczny mandat. Nietypowa przyczyna szaleńczego rajdu

4. Przerażający wypadek. Osobowy Volkswagen dosłownie wbił się w ciężarówkę. Zginęła młoda kobieta

5. Wideo - Śmiertelnie groźny incydent. Żywioł zniszczył samochód w rekordowym tempie

Następny artykuł