Wypadek w Niemczech
Źródło: Youtube

Wideo - Dramatyczny wypadek. Chamski kierowca staranował skuter i uciekł z miejsca wypadku

Piotr DutkaPiotr Dutka
9 Sierpnia 2020

Wypadki drogowe bardzo często są spowodowane przez nieodpowiednie zachowanie zbyt pewnych siebie kierowców. Zachowanie odpowiedniej kultury na drodze jest wielkim problemem dla wielu kierowców. Kolejnym istotnym aspektem który przyczynia się do wielu wypadków na publicznych drogach brak zachowania odpowiedniej odległości.

Wypadek, który mógł zakończyć się tragicznie. Kierowca staranował skuter i uciekł z miejsca zdarzenia.

Niezwykle niebezpieczna, jak i chamska sytuacja miała miejsce w Niemczech. Kierowca osobowego auta zahaczył o skuter, powodując jego upadek na drogę. Jego zachowanie jest godne potępienia, ponieważ zamiast się zatrzymać, po prostu uciekł z miejsca zdarzenia.

Wideo - Dramatyczny wypadek. Upadł na asfalt przy prawie 200 km/h. Motocyklista miał na sobie jedynie klapki i spodenkiWideo - Dramatyczny wypadek. Upadł na asfalt przy prawie 200 km/h. Motocyklista miał na sobie jedynie klapki i spodenkiCzytaj dalej

Cała sytuacja została zarejestrowana przez przejeżdżającego motocyklistę. Pasażer jednośladu zsiadł z motoru, aby udzielić pomocy poszkodowanemu. Motocyklista ruszył w pościg za chamskim kierowcą.

Chwilę potem dogonił zdziwionego mężczyznę i zgłosił sprawę na policji. Poniższe nagranie pokazuje jak, nie należy zachowywać się na publicznych drogach.

Zobacz także:

1. Anna Mucha nie wstydzi się niczego. Na środku plaży, przy wszystkich

2. Justyna Żyła chce wrócić do Piotra? Dała nieprawdopodobną wskazówkę, nie przestała go kochać? (FOTO)

3. Wideo - Wybuch w Bejrucie nagrany z jadącego auta. Fala uderzeniowa zniszczyła BMW

4. Kierowco, będzie jeszcze drożej? Wyższy podatek dla właścicieli Diesla. Po kieszeniach oberwą również osoby niemające samochodu

6. Żywność może przyspieszyć proces starzenia się? Tak, to prawda [lista produktów]

Następny artykuł