Wypadek Ferrari 458 Italia
Źródło: Youtube

Wideo - Koszmarny wypadek. Kobieta wypożyczyła przeraźliwie drogie Ferrari. Kilka minut później doszło do tragedii

Piotr DutkaPiotr Dutka
8 Sierpnia 2020

Wypadek z niedoświadczoną kierującą za sterami bardzo drogiego Ferrari zawsze będzie budził wiele emocji. Superszybkie, sportowe hipercary to marzenie niejednego z nas. Otwarcie należy przyznać, że każda minuta za kierownicą takiego pojazdu jest na wagę złota. Dosłownie. Przekonała się o tym pewna kobieta, która rozbiła Ferrari 458 Italia chwilę po wyjeździe z wypożyczalni.

Wypadek, który kłuje w serce każdego fana motoryzacji. Kobieta rozbiła Ferrari 458 Italia.


Niedoświadczony kierowca, za sterami takiego pojazdu zawsze wiąże się z poważnym ryzykiem. Niestety, ale w pewnym chińskim mieście doszło do bardzo smutnego incydentu. Mianowicie, pewna kobieta zniszczyła Ferrari 458 Italia.

Wypadek miał miejsce w chińskim mieście Wenling, a samochód, który został uszkodzony, pochodził z lokalnej wypożyczalni. Kobieta zamieściła nawet krótki filmik w mediach społecznościowych, na którym chwaliła się, że po raz pierwszy zasiadła za kierownicą Ferrari.

Wideo - Śmiertelnie groźny incydent. Żywioł zniszczył samochód w rekordowym tempieWideo - Śmiertelnie groźny incydent. Żywioł zniszczył samochód w rekordowym tempieCzytaj dalej


Chwilę później ta sama podekscytowana kobieta została zarejestrowana przez kamerę bezpieczeństwa w tragicznym momencie. Straciła ona panowanie nad samochodem na mokrej drodze i z impetem wpada w nadjeżdżające pojazdy.

W momencie wypadku kontrola trakcji była wyłączona. Świeciła się również kontrolka ABS, więc Ferrari pracowało w trybie wyścigowym. Takie okoliczności w połączeniu z niedoświadczonym kierowcą za kierownicą doprowadziły do niezwykle przykrego incydentu.

Wiadomo, że uszkodzenia samochodu są niemałe. Prawy przedni róg samochodu jest niemal całkowicie zmiażdżony. Jedno jest pewne, naprawa nie będzie należała do zbyt tanich.

Zobacz także:

1. Przerażający wypadek. Osobowy Volkswagen dosłownie wbił się w ciężarówkę. Zginęła młoda kobieta

2. Mandat za korzystanie z wideorejestratora. W skrajnej sytuacji grozi nam nawet więzienie

3. Wideo - Wybuch w Bejrucie nagrany z jadącego auta. Fala uderzeniowa zniszczyła BMW

4. Wideo-Koszmarny wypadek na A4. Kierowca osobówki dostał zawału podczas jazdy autostradą

5. Zabił własne dziecko - Ojciec zaproponował dla siebie karę, prokurator się zgodził

Następny artykuł