Wypadek Płock
Źródło: Stop Cham

Wideo - Spektakularny wypadek trzech motocyklistów. Motocykl dosłownie wystrzelił w powietrze

Piotr DutkaPiotr Dutka
5 Sierpnia 2020

Brawura, głupota oraz nieodpowiednia reakcja na zdarzenia drogowe to jedne z najczęstszych przyczyn wypadków drogowych. Sytuacja z Płocka idealnie obrazuje, że chwila nieuwagi może skończyć się tragicznie. W tym niezwykle groźnym wypadku ucierpiały trzy osoby.

Wypadek, który mógł skończyć się tragicznie. Motocykl dosłownie wystrzelił powietrze.

Do tego niezwykle niebezpiecznego zdarzenia doszło 1 sierpnia na Trasie Popiełuszki w Płocku. Mowa o wypadku z udziałem trzech motocyklistów.

Dwóch motocyklistów i pasażerka zostali przewiezieni do szpitala z obrażeniami ciała. Na miejscu zdarzenia policjanci ustalają okoliczności wypadku. Trasa jest zablokowana, utrudnienia potrwają do około godziny 20.30 – wyjaśniała nam wówczas mł. asp. Marta Lewandowska.

Przerażający wypadek. Osobowy Volkswagen dosłownie wbił się w ciężarówkę. Zginęła młoda kobietaPrzerażający wypadek. Osobowy Volkswagen dosłownie wbił się w ciężarówkę. Zginęła młoda kobietaCzytaj dalej

Jak widać na poniższym nagraniu, główną przyczyną wypadku była utrata panowania nad motocyklem przez jednego z motocyklistów. Później, motor z impetem wjechał w inny pojazd i dosłownie wyleciał w powietrze.

To nagranie idealnie obrazuje, że chwila nieuwagi może skończyć się tragicznie. Wideo ma przestrzegać szczególnie młodych motocyklistów, którzy bardzo często bagatelizują zagrożenie.

Zobacz także:

1. Mandat za korzystanie z wideorejestratora. W skrajnej sytuacji grozi nam nawet więzienie

2. Ekstraklasa podjęła nagłą decyzję po meczu Legii w el. LE. Nie każdemu się spodoba

3. Maseczka w samochodzie albo bardzo surowy mandat. Ministerstwo Zdrowia zapowiada masowe kontrole kierowców

4. Wideo-Koszmarny wypadek na A4. Kierowca osobówki dostał zawału podczas jazdy autostradą

6. Gwiazda programu TVN podjęła niespodziewaną decyzję. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia

Następny artykuł