Wypadek na motorze
Źródło: Chokito FZ6

Wideo - Dramatyczny wypadek. Upadł na asfalt przy prawie 200 km/h. Motocyklista miał na sobie jedynie klapki i spodenki

Piotr DutkaPiotr Dutka
4 Sierpnia 2020

Często rozmyślamy nad głupotą niektórych ludzi. Przypadek z poniższego nagrania jest rzetelną oraz odpowiednią definicją słowa głupota do kwadratu. Pewien mężczyzna postanowił wsiąść na motor bez odzieży ochronnej i rozpędził się do prawie 200 km/h. Upadek był bardzo bolesny.

Wypadek, który mógł zakończyć się tragicznie. Upadł na asfalt przy prawie 200 km/h. Miał na sobie jedynie klapki i spodenki.

Do tego niezwykle niebezpiecznego zdarzenia doszło w miejscowości Barra Mansa, w okolicach Rio de Janeiro w Brazylii. Spotkanie czterech kumpli niemal skończyło się tragicznie. Postanowili wybrać się na motocyklową przejażdżkę. Byli bez specjalnego sprzętu do jazdy.


Czterech inteligentów postanowiło wjechać na autostradę i pokonać ją z wielką prędkością. Niestety ich bardzo złożony i mądry plan nie wypalił. Przy ponad 180 km/h, jeden z Brazylijczyków stracił panowanie nad maszyną. Wkrótce potem, mężczyzna z wielką siłą uderzył w jezdnię i szorował po niej spory kawałek.

Maseczka w samochodzie albo bardzo surowy mandat. Ministerstwo Zdrowia zapowiada masowe kontrole kierowcówMaseczka w samochodzie albo bardzo surowy mandat. Ministerstwo Zdrowia zapowiada masowe kontrole kierowcówCzytaj dalej

Jak już wiemy, nie posiadał on odpowiedniego sprzętu. Zastąpił go klapkami oraz krótkimi spodenkami. Gratulujemy pomysłowości.

Ostatecznie, mężczyzna miał więcej szczęścia niż rozumu, bo swoją przejażdżkę i widowiskowy upadek zakończył z kilkoma obrażeniami. Mowa o zdartej ręce, udzie, kolanie oraz piętach.

To nagranie jest swojego rodzaju przestrogą dla wszystkich motocyklistów, którzy wybierając się na przejażdżkę, nie robią tego w pełni bezpieczny sposób.

Zobacz także:

1. Policja się nie patyczkuje. Wakacyjny rekord zatrzymanych uprawnień. Jeszcze więcej kierowców straci swoje prawo jazdy

2. Wideo-Koszmarny wypadek na A4. Kierowca osobówki dostał zawału podczas jazdy autostradą

3. Wideo - Śmiertelnie groźny incydent. Żywioł zniszczył samochód w rekordowym tempie

4. Utrata prawa jazdy za... regulację wycieraczek. Nadchodzi rewolucja w przepisach?

5. Porsche wspiera ideę LGBT+. Przekazało niezwykły prezent. Internet jest podzielony

Następny artykuł